Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék még jobban...

Hogyan tudnék még jobban depressziós lenni?

Figyelt kérdés
Már egy ideje depressziós vagyok és hát kb napi 100-szor gondolok arra, hogy véget kéne vetnem az életemnek, de a fájdalomtól is tartok, meg van amikor lusta vagyok hozzá szóval sok kifogás. Ezt szeretném befejezni és végre eljutni arra a szintre, hogy leszúrjam magam. Nem vagyok egy mazoista, hogy tovább viseljem el ezt a rossz személyiségemet szóval már itt az ideje. Én kb az a fajta vagyok aki kb elneveti magát az életén, persze van amikor sírok és elkezd átmenni nevetésbe amiből ilyen síró röhögőgörcs alakul ki azt sírva röhögök mint vmi tébolyult (nem-nem a boldogságtól) xd. Talán az is vagyok :d. Na valaki valami ötlet? Jöhet szidás is a kommentekben mert azoktól is szarul szoktam érezni magam :D.

2017. márc. 15. 23:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem kérj segítséget. Nincs minden veszve. Én ki tudtam mászni a szakadékból. Többször majdnem meghaltam. Van egy közös vonásunk:a legnagyobb szarban is tudtam magamon röhögni. Tudok a mau napig, mindig van olyan helyzet amikor nevetséges az ember. Ha kineveted magad amikor szánalmas vagy az hatalmas energiákra utal benned. Keress egy jó szakembert, én hiszek benne hogy többre vagy képes annál hogy leszúrd magad. Sok sikert.
2017. márc. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
7%

Ha leszúrod magad, azzal nem fogod elérni hogy meghalj, mert ahhoz nagyon jó helyre kéne szúrni.

Ha annyira meg akarnál halni, már megölted volna magad. Te csak figyelemre vágysz, amit ez a kérdés meg a hosszú leírásban írt dolgok is nagyon jól bizonyítanak.

Lefogadom tinédzser vagy, túl sok időd van agyalni a marhaságokon. Inkább tedd rendbe az életed, és ne csinálj már bohócot magadból

2017. márc. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
24%
Majd kinovod
2017. márc. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
56%
Ezt most komolyan kérdezted?? A személyiségeden változtathatsz, csak rajtad múlik, hogy milyen ember vagy. Gondolj bele, hogy a szüleid, rokonjaid, barátaid stb. hogy éreznék magukat, ha meghalnál. Segítek: ROHADT SZ@RUL. Másoknak komoly problémái vannak, mégsem ölik meg magukat, hanem próbálják elfogadni, vagy javítanak a helyzeten, és boldogan élnek öreg korukig. Gondolom még fiatal vagy, előtted az egész élet, ami tele van csodálatos dolgokkal, és kihívásokkal, amiktől bölcsebb leszel, és majd amikor ősz lesz a hajad, mesélhetsz az unokáidnak, hogy mi jók történtek veled. Szóval remélem ezt a dolgot nem gondoltad komolyan.
2017. márc. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hmm, ezt már úgy eldöntöttem. Lusta, motiválatlan és olyan vagyok aki szinte mindent megbán. De most komolyan triviális dolgok miatt rossz általában a lelkiismeretem miközben tudom, hogy fölösleges rajta egyáltalán gondolkoznom rajta. Pszichológusnál már voltam asszem 1 hónapig. Ja ritka szar volt és azt is megbántam, hogy egyáltalán elmondtam a családomnak a problémámat. Most azthiszik, hogy normális vagyok már miközben kb végig rosszul éreztem magam. De hát igen ilyen a személyiségem. Na visszatérve ide, nem megelőzést kértem hanem ötletet. 19/F
2017. márc. 16. 00:14
 6/14 A kérdező kommentje:
Önbizalomhiány és a tény, hogy nagyon nehezen tudok ismerkedni kimaradt.
2017. márc. 16. 00:20
 7/14 anonim ***** válasza:
62%

Ne szúrd le magad, gondolj már bele, az ro hadt fájdalmas. Inkább mérgezd vagy gsógyszerezd be magad, de annyira, hogy az tényleg "hasson", és ne annyi legyen, hogy most 1 napra kiütöd magad.


Egy szintén szuicid hajlamú sorsárs

2017. márc. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát legjobb az lenne ha lenne kötél otthon, vagy valami lőfegyver, de gondoltam már arra is, hogy télen beleugrok a folyóba. Persze altatóra is gondoltam vagy méregbe de azokba nem vagyok olyan biztos így inkább marad az, hogy leszúrom magam még ha fáj is biztos megérdemlem. Meg amúgy is valami új kellene a családomba valami más mód. Egyik idősebb rokonom felakasztotta magát, a másik meg megmérgezte magát szóval miért ne.
2017. márc. 16. 18:24
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vagyok egy mazoista"

"ezt a rossz személyiségemet"

"még ha fáj is biztos megérdemlem"


Ezek egymásnak ellentmondó kitételek. Ha a személyiséged rossz, ami veled született, akkor miért érdemelnéd meg a szenvedést? És még azt írod, nem vagy mazochista? Ez a gondolat nagyon is lelki mazochista, önnön szenvedése felett kárörvendő, önutáló, önsajnáló, és mélyen belül, titokban önimádó attitűdről árulkodik. Szóval ha még szrabbul akarod érezni magad, akkor előre az ellentmondásos, homályos, teljesen önkényes gondolatok útján.

Ebből persze az ellenirány mikéntje is adódik...

2017. márc. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 te te te ***** válasza:

mi az hogy hogyan lehetnel megjobban depresszios? hogy lehet valaki ilyen hulye? ha valoban az vagy, nem kerdezned ezt, mivel tudnad milyen szar is ez. es nem is hiszem hogy onpustito lennel, mert akkor mar reg cselekedtel volna. te figyelemre vagysz. fogadni mernek hogy 12-14 eves vagy baratocskam. hamarosan kinovod ezt a baromsagot, es megbanod hogy ilyet kerdeztel.


amugy a legstilusosabb az ehenhalas. az elso 8 oraban faj a hasan ed a maradekban mar nem is leszel ehes. 2-3 nap utan alvas kozben vegelgyengulesben elhunysz. sokat agyaltam rjta, de nem teszem meg, mert nem vagyok hulye.

es te se egesd le magad ezzel az idiotasaggal, merrt hidd el nekem, nem vagy az.

2017. márc. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!