Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha egy depressziós emberrel...

Ha egy depressziós emberrel párkapcsolatot akarunk kezdeményezni, hogy fog reagálni?

Figyelt kérdés
Tetszik valaki, aki egyébként egy régi exem és szeretnék vele programokat csinálni, vagy kipuhatolni nála, hogy akar-e még engem, de nagyon maga alatt van. Mit lehet kezdeni egy ilyen emberrel? Úgy érzem döntésképtelen és semminek nem tud örülni.

2017. márc. 14. 05:56
 1/4 anonim ***** válasza:
És mi lenne neked a jó abban, ha egy olyan emberrel lennél kapcsolatban, aki semminek nem tud örülni?
2017. márc. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Lehet, hogy jól fog esni neki. És segíthetsz neki kilábalni a depresszióból. De nagyon sok türelem kell ehhez! Az is lehet, hogy megbánt majd téged. A betegsége miatt. Az biztos, hogy sokkal jobb valakivel együtt lenni. Ha tényleg érdekled, tetszel neki. Jól megértitek egymást.
2017. márc. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint hárítani fogja: a te érzéseidnek nem tud örülni, a sajátjai nincsenek jelen, nem a szerelemre koncentrál és nem tudja megélni azt, szóval a "majd együtt kilábalunk belőle, mert őszintén szeretem őt" csak illúzió, hiszen a depressziót mint betegséget nem gyógyítja a szerelem, mint ahogy egy törött lábat sem. Ha maga alatt van, akkor befelé figyel, csak a negatívumokat látja, és ha becsületes, akkor az is bejátszik, hogy nem akarja a másik felet terhelni a problémáival.
2017. márc. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez igy van ahogy az utolsó irta. El fog utasitani, ha valóban depis és maga alatt van. Nem kiván kapcsolatot és nem tud örülni még egy érdeklődőnek sem. Onnan tudom, hogy ezt magamon is tapasztalom, nincs olyan dolog ami felviditaná és ezzel ő is igy van valószinű, ha maga alatt van. Nagyon rossz állapot az egész, de ez van. És kétlem hogy sokáig tartana köztetek az egész, mert beleunnál, hogy semmi sem jó neki... Úgyhogy szerintem hagyd.
2017. márc. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!