Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért tesztelt a pszichiáterem...

Jeverezi kérdése:

Miért tesztelt a pszichiáterem? Iritáló volt a tesztje

Figyelt kérdés
Na szóval elkezdett beszélni nekem majd megkérdezte hogy idézzem fel mit mondott. Nem tudtam hogy miről beszélt erre megkérdeztem hogy tesztel? Azt mondja igen és hogy azt se tudom mi hangzott el memória gondok vannak és figyelmi problémák nálam. eZ MOST MI VOLT?

#meemória
2017. márc. 16. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy oda figyelsz e egyaltan vagy csak ott vagy.
2017. márc. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja. Csak akkor tud segíteni ha nyitott vagy rá,persze hogy rákérdezett ha azt látta hogy bambulsz vagy teljesen máshol vagy fejben.
2017. márc. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért az a minimum egy pszichiátertől, hogy felméri a páciense memória- és figyelmi szintjét. Ha olyan súlyos memóriaproblémáid vannak, hogy 2 perc múlva nem tudod felidézni, hogy miről beszélt neked, akkor más terápiát kell választania. Amúgy ezt kétlem, mert arra például később is emlékszel, hogy mi irritált, inkább azt gondolom, hogy nem nagyon érdekelt a dolog. Akkor viszont csak egymás idejét raboljátok.
2017. márc. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy már igen hangosan horkoltál?
2017. márc. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!