Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tartsak sulyt? 15/l

Hogy tartsak sulyt? 15/l

Figyelt kérdés
Anorexiabol gyogyulok, 168 cm vagyok, 52 kg. Nem tudom, hogy ez egeszseges-e vagy hiznom kene meg. A gond, hogy picit ugy erzem, kenyszerevö lettem. Nem akarom teljesen korlatozni magam, de az edessegeket lehet vissza kellene fogni, hogy megalljon a hizasom. Nagyon remelem, hogy hamarosan megengedik, hogy sportolni kezdjek, addig is az egesz napos (!) nassolasomat vissza kellene valahogy fogni. Lassan egy eve nem menstrualok, es anyukam azt mondta, hogy addig kellene hiznom, amig ujra meg nem jön, mert azzal jelez a szervezetem, hogy minden ujra rendben. De en attol tartok, hogy tulhizok (kövernek fogom magam megitelni) mikor elerem azt a sulyt, mikor ujra megjön. Tehat nem akarom azt, hogy csak hizok-hizok es nem jön meg.

2017. márc. 17. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rakos beteget se kezelnetek otthon, nem? Doktorral kell egyeztetni errol. Anyukad jot akar de nem szakember. Fordulj orvoshoz.
2017. márc. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A mostani súlyod jó, de még pár kiló nem ártana. Endokrinológushoz menjetek el!
2017. márc. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. A mostani súlyod tényleg jó. Próbáld tartani úgy, hogy 52 és 60 között legyen. Az hogy mikor jön meg attól is függ hogy mennyire volt legyengülve a szervezeted. Az hogy helyreálljon újra hosszú folyamat. Szerintem lassan keressetek fel egy nőgyógyászt. Vékony vagy de ez már nem a kórosan sovány kategória. Lehet speciális étrendre is szükséged van, hogy a szervezted vitaminháztartása és egyéb egyensúly helyreálljon. Egyébként gratulálok, nagyon erős vagy.
2017. márc. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hízhatsz még tényleg az 52 az a nagyon minimális, ami "tartható", ne félj különben az evéstől :) Jó dolog. Szabaddá tesz.. A kényszerevés érzés pedig csökkeni fog, ez normális reakció, sok idő kell a gyógyuláshoz. Legyél magadhoz türelmes, bocsáss meg magadnak, ha nem szabályszerűen eszel és próbáld szerenti azt aki vagy, úgy ahogy vagy. Hosszú távon csak ennek van értelme
2017. márc. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!