Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Le akar nyugdíjaztatni mit...

Le akar nyugdíjaztatni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok az apám le akar nyugdíjaztatni ... Mert vanak egeszsegugyi problemaim de attol nem tartom magam betegnek! Evvel idegesit efyfolytaba mindig a siras fog el... Es meg ki is nrvrt milyen apa az ilyen??? Most vegzek a sulival ez utan apolono szeretnek lenni ami 13 eves korom ota az almom ettol nem fog meg fosztani senki meg aztan mariuc 27-e. Leszek 18eves nem fog parancsolni!! Penzehes dog utalom belolem akar meg elni ne iteljetek el ez miatt de nem ertitek hogyan viselkedik / viselkedet velunk ! Es legyszi keruljetek a bunko kotoszkodo valaszokkal nemvagyok jol most se..de meg koszonem valaszokat :) es bocsi a helyesirasert meg az ekezet hiany miatt csak hat telon vok 😂💪koszi ha el olvasod17/L👀❤

2017. márc. 20. 06:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A leszázalékolás nem megy egyszerűen, csak a beteg maga kérheti, hozzátartozó nem. Vagy a háziorvosa abban az esetben,ha a beteg 240 napot meghaladó ideig táppénzen van (ilyenkor egyébként köteleő neki). Úgyhogy, ha nincs nálad megállapítva cselekvőképtelenség és nem vagy gondnokság alatt,akkor senki nem kérhet a nevedben semmit(már 14 év felett sem). A betegségddel viszont jobb lenne lemondani az ápolónőségről, kevés,hogy "tudsz magadra vigyázni". Ha mindent meg akarsz tenni amit egy ápolónő (márpedig meg kell),akkor hamar belerokkanhatsz. Egyébként előtte szűrővizsgálaton kell átesni és ilyen betegséggel nagy valószínűséggel nem is leszel alkalmas.
2017. márc. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát az írásodból ítélve egy pszichiáter rád férne...
2017. márc. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

gyerekes és buta vagy az írásodból ítélve, tudom mindjárt megkapom én is a savat, de olvasd már el miket írsz, meg hogyan...

remélem amire emberek életéért felelsz majd, addigra már megkomolyodsz és felnősz a feladathoz...

nem bántásból írom, még ha annak is fogod venni


24F

2017. márc. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés egyértelműen csak kitaláció.
2017. márc. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"Ez a kérdés egyértelműen csak kitaláció."


Miből gondolod?

2017. márc. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Sziasztok nem kitalácio :) koszonom a valaszokat :) inteligensnek tartanak a tanarok es sokan.m. csak lobanekony vagyok ha piszkalnak.. Nem veszem sertesnek de te se okoskodj nem is ismersz :) konnyen veszem fel az eletet mert nagyon sok mindenen estem mar att 17ev alatt lassan mar 18ev lessz es nem szeretek parazni! Es hidd el tudok komoly is lenni legjobb tanulo vagyok az ossztalyban es ha kell meg is mutatnam a fel evimet is :)Nem szeretem ha eloitelettel banak az emberekkel! Es kepzeld voltam mutet elott pszhiès vizsgalaton mert kellet es azt mondta a szakember hogy, egy stabill eletvidam problema megoldo csaj vagyok es nem szukseges a kesobbiekben sem jarnom szoval ti csak ne okoskodjatok mert nem vagytok pszihiaterek majd akor mondjatok ha azok vagytok ! 😂😂😂👎Oke??? Tisztelet a kivetelnek 👀egyebkent se ez volt a kerdes de koszonom az aggodalmat 😂😂😂😂😂 De tenyleg nekem ez az eletem hogy, masokon segitsek hissz 5evig csak a hamat operaltak es ra jottem hogy, mi is az elet celom hogy egeszsegugyben dolgozhassak :) de ha meg nem is apollono oke hissz fizika munkat nem vegezhetek.. De tuti hogy, nem itthon ullos mozgasserult leszek 💪💪Az ertelmes valaszoloknak valaszat nagyon szepen koszonom Písz van vèreim ✌💪👆😂😂😂
2017. márc. 20. 17:12
 17/19 anonim ***** válasza:

"Te mirol beszelsz ??? Gerinc problemaim vanak okoska!!! Mondtam mar a kotoszkodest tarsd meg magadnak te retardalt😂😂😂👎👎"


Gerinc ÉS agy. Az agyadat az írásoddal demonstrálod, az nem is lehet kérdés.

És ne írogass nekem személyes üzeneteket.

2017. márc. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ja, kamu.
2017. márc. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Bar kamu lenne :(
2017. márc. 23. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!