Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van valakinek valami otlete...

Van valakinek valami otlete kemeny szorongas ellen?

Figyelt kérdés

Nagyon szorongok, de tenyleg annyira,hogy nem birok tole aludni, remegek, stb ... szinte panik. (depresszios is vagyok) Iszok mar egy hete citromfu teat, es szoktam kb 10 km-t biciklizni, de sajnos akkor is elojon...

Esetleg valami tipp, amitol kevesbe stresszelnek? :)

Koszi elore is a valaszokat



2017. márc. 20. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én érettségi előtt állok és olyan szinten stresszelek hogy nagyon durva, még soha nem volt velem ilyen. Én kb egy hónapja iszom a citromfű teát, mellé szedek b komplexet meg citromfű tablettát. Hát valamit azért érzek hogy használ, de ha rám tör a pánik akkor ez se segít. De próbáld ki, lehet hogy neked hat bár előre mondom hogy ezeknek is idő kell míg kifejtik hatásukat.
2017. márc. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jóga, meditáció.
2017. márc. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Probaltam mar a meditaciot, relaxalast, de nem igazan segitenek :/

Koszi a valaszt mindkettotoknek :)

2017. márc. 21. 18:02
 4/12 anonim válasza:
Mintha a saját esetemet olvastam volna. Együttérzésem őszintén! Remegek, hevesen ver a szívem, hülye gondolatok kínoznak. Én is csinálom a napi teendőimet, próbálok sportolni, hogy őszinte legyek nem segít. Április végén megyek pszichiáterhez gyógyszerért. Addig nagy ritkán szedem a frontint, mert egyébként megőrülnék. Nekem szorongásom van, pánik tünetekkel, szerencsére a rohamok elkerülnek. Kitartás, sajnos jobb ötletem nincs.
2017. márc. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Ja és ha tudod a probléma okát az már félsiker. Én tudom, de sajnos ez egy fóbia, amin egyedül aligha tudok túllendülni. Utolsó voltam.
2017. márc. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hu hat sajnalom, neked is kitartast!:/

Tudom az egyik okat, de sajnos van tobb is :/

Jo lenne ha lehetne venni veny nelkul frontint, vagy xanaxot:D

2017. márc. 21. 19:36
 7/12 anonim ***** válasza:

Félelmek, fóbiák, szorongások

https://www.youtube.com/watch?v=vzGIQczkwwo&t=86s

2017. márc. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok.. én Hova filmtablettát szedtem, ha nagyon előjött a szorongás. Próbáld meg a mozgások során a maximumot kihozni magadból, fáraszd le magadat ahogy csak tudod. Ha esetleg kávézol próbáld meg elkerülni az energiaitallal együtt, mert felerősíti a tüneteket. Ha nagyon nem megy akkor inkább pszichiáter, nagyon meg tudja keseríteni az életet sajnos.
2017. márc. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha ilyen állapotban vagy, akkor orvoshoz kell fordulnod. Simán írnak valami nyugtatót, mert ezek komoly tünetek amiket leírtál. Ha elkezded szedni a nyugtatót, akkor ne csináld, hogy csak alkalmanként szeded be, mert behintáztatja az idegrendszert a megvonása. Addig kell szedni, ameddig nem leszel jól.
2017. márc. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
A 4-es válaszoló vagyok. Egyetértek az utolsóval. Ne akarj addig jutni, hogy már a deperszonalizáció/derealizáció kínoz, mert én mondom az rosszabb, mint a szorongás. 2-3 hónapig keményen küzdöttem vele, most kezdek helyre jönni. Szerintem keress fel egy orvost, én 3 hónapja halogattam, de végül csak ez a vége. Remélhetőleg majd helyrerak!
2017. márc. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!