Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongás legyezőzése őnerőből...

Szorongás legyezőzése őnerőből hogyan? Tudtok jól bevált módszereket?

Figyelt kérdés
Munkanélküliség miatt na meg persze màs dolog miatt nemrég elkezdtem komolyabban szorongani. Nem akarok erős gyógyszereket szedni eddig sok helyen olvastam hogy aki legyőzte az sajàt erőből tette. Most jelenleg csak c ês d vitamint szedek semmi màst. Nem tudom mit tegyek nem akarom így élni a húszaséveimet.
2017. márc. 21. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia ! Én ugyan ebben a cipőben járok. Volt egy nagyon rossz pánikrohamom, ami után elkezdtem borzalmasan szorongani. Én úgy próbáltam meg kezelni, hogy elkezdtem rendszeresen sportolni, illetve van egy növényi alapú ,,nyugtató" - Hova tabletta a neve, abból vettem be ha nagyon erősen szorongtam, és nekem sokszor bevált. Nem egy erős nyugtató, én munkában szedtem belőle két szemet, és csak levitte a szorongást. Ezen kívül kerüld a kávét és az energiaitalt, az is felerősíti a tüneteket. Nekem most volt egy újabb rohamom, ami sokkal kisebb volt, szerintem részben ezeknek köszönhetően. Bár ez nem volt olyan szörnyű, én inkább fel fogok keresni egy pszichiátert, de remélem neked egyedül is menni fog :) Sok sikert, ne hagyd hogy legyőzzön.
2017. márc. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!