Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagy segitségre van szükségem!...

Nagy segitségre van szükségem! Hogyan tudjam leszarni a mások véleményét? .

Figyelt kérdés
Nagy segitségre van szükségem! Hogyan tudjam leszarni a mások véleményét? Engem mindig érdekelt, hogy mit gondolnak most vajon róllam . Volt egy eset, hogy azt hallottam hogy nagyon jol kibeszeltek, es en jol leoltottam a csajt, eleg hosszan, hogy mit kepzel magarol, errefel meg kerdi hogy honnan hallottam, meg minden, és végül kederült, higy az aki nekem mondta, az állitólag rosszul hallotta, ( ez tenyleg igaz ) viszont en nekem betegesen lelkiismeret fordulasom van mindig, nagyon de nagyon rosszul erzem magam ilyenkor . Semmi önbizalmam sincs, es nem tudom elfelejteni, , mindig ez jar a fejembe, hogy most akkor haragszik ram? De en nem tudom leszarni hogy mit gondolonak . Nem megy bele a fejembe, hogy nem muszaly mindenkivel joba lennem .

2017. márc. 22. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lesd el azoktól, akik leszarják a te véleményedet.
2017. márc. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Őket nem érdekli, hogy te mit gondolsz róluk. És ha haragszik rád a csaj, akkor mi van? Semmi! Az életed ugyanúgy megy tovább. Senkit nem érdekel, hogy összevesztetek. Szerintem még őt sem. Nem rajtad gondolkodik egész nap. Nem te vagy az ő világának a közepe. És leszarod vagy sem, a muszáJ pontos J!!!
2017. márc. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Legyél főnök!
2017. márc. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!