Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek érdemes alvási...

Szerintetek érdemes alvási paralízisre gyógyszert szedni vagy éljek együtt a rémképekkel?

Figyelt kérdés
Március 6 óta kötelező pszihiátriai kezelésen vagyok.Voltam három hetet kórházban most adaptációs szabadságon vagyok,és jövőhéten sem enged a főorvosnő dolgozni,mert elmondtam neki ,hogy van ilyen,de másképp adtam elő.Azt mondtam rosszul alszok,de így is itthon kell maradnom.Másfél hete van ilyen problémám,kattogás,egy-egy erősebb kongás kíséri.Az orvos azt mondta szedjek altatót,de attól úgy be alszok,hogy egész nap kómás vagyok ,és lusta.Elég sok stressz ért mostanában,és szerintem azért.37 évesen cikisnek érzem,hogy félelmet érzek ilyenektől.Ha nem alszok egyedül akkor is van .Sőt!!valamikor,ha napközben félig elalszok.ennyi erővel munka közben is előjöhet.

2017. ápr. 1. 11:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Szedjek kevesebbet?
2017. ápr. 1. 11:37
 2/3 anonim válasza:
100%
Jézusom, nehogy alvásparalízisre gyógyszert szedj!!! Nekem már vagy 10 éve van, volt ilyen már minimum 100szor. Hanghatások, minden.... Ha szeretnél róla dumálni, írj külön. Ha csak ezért voltál pszichiáőtrián, sürgősen felejtsd el, ott csak tönkretesznek minden szar gyógyszerrel...
2017. ápr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha ez annyira kikészít, hogy akadályozza a pihentető alvást, és ez befolyásol a mindennapokban, érdemes beszélni róla az orvosnak úgy, ahogy van. A félelmet nem kell szégyelni. Az az alvásparalízis egyik 'tünete' úgymond.
2017. ápr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!