Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A szorongás és depresszió...

A szorongás és depresszió okozhat állandó hányingert és diszkomfortérzetet?

Figyelt kérdés

Évek óta lehet kezeletlen, enyhe depresszióm, eddig elviseltem valahogy. Viszont pár hónapja elkezdtek szorongásos- és pánikrohamaim lenni, amit már nem tudok kezelni, úgy érzem, meg fogok őrülni, vagy már meg is történt. És szinte nincs is azóta egyetlen élvezhető napom sem, se lelkileg, se testileg. Szinte állandó hányinger és étvágytalanság gyötör, néha fejfájás, de egyéb tüneteim, fájdalmaim, szédülés nincsenek. Okozhatja ezeket a címben említett állapot? Másnak tapasztalata ezzel kapcsolatban? Milyen orvoshoz forduljak először? Hétfőn megyek háziorvoshoz, említsem meg neki?


25/F


2017. ápr. 1. 13:41
 1/2 A kérdező kommentje:
Vérvételen fél éve voltam, nem volt kiugró egyik érték sem. Pajzsmirigyet 3 hónapja néztek, azzal sem volt gond. Hasi UH-n 1 éve voltam, ott sem találtak pár vesekövön kívül semmit. De elég sűrűn gondolok a legrosszabbakra...
2017. ápr. 1. 13:44
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem is ez van. Én is megyek orvoshoz 20/L
2017. ápr. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!