Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
24-éves fiu vagyok, 18 évesen depresszios voltam abbol kijottem nehezen viszontb 120kg volt a sulyom, 19 évesen leérettségiztem sportoltam , uj életet kezdtem lefigytam 85re, dolgoztam. Megismerkedtem egy lánnyal szerelmes lettem belé de kihasznált , lelkileg nagyon megviselt mivel érzékeny tipus vagyok, virágot kuldtem neki csokit , aproségokat, kozben o egy kigyurt csajozos bunko embernek lett a csaja. Igy munkát is hagytam, tanulást is , annyira megviselt hogy tavaly egyáltalán nem csináltam semmit, lemerultem tegnap tukorbe nézek egy depresszios 140kgos 24 éves embert láttam. Tehát visszajott az ami volt nekem 18-évesen. Se szakmám se mznkám se semmi. Ha elindulok ver a szivem és fulladozok, barátaim nincsenek senki családom meg 5 éve nem torodik velem. Nincs kihez hozzászolnom , másfél 2-éve . Es félnek tolem az emberek mert nagy lett a sulyom. Lelki pronléma miatt az ételbe menekultem az boldogitott. Nincs erom mégegyszer kimászni belole és egyre jobban késztetést érzek arra hogy befejezzem az életemet.
2017. ápr. 5. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát magasságod nem tudjuk. 140 kg az nagyon sok.

Nem tudom, de lehet hogy tudsz még szakmát tanulni ingyen talán. Lehet van rá korhatár, azt nézd meg.

Egy szakma jól jöhet, mert kimozdít téged, meg hasznos is lehet később.


Ha nem akkor mozogj 1 évet, hogy fogyj azért egészségesebb súlyra aztán kezdj el valamit melózni.


A munka az fontos lenne, mert az mozgásban tud tartani.

2017. ápr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

mindenkit érnek csalódások, engem is csaltak már meg, hagytak már el (többször). valahogy fel kell tápászkodni, mert ennyivel tartozol magadnak.

amúgy miből tartod el magad, ha nem dolgozol, a családod meg nem segít 5 éve?

2017. ápr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!