Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az baj hogy még az utcára sem...

Fenegyerek23 kérdése:

Az baj hogy még az utcára sem merek kimenni?

Figyelt kérdés
Van ennek több oka is az hogy nincs tiszta ruhám és nem tudom hogy én tehetek erről vagy pedig édesanyám egész nap a számítógépet bújom egy barátom van de az is lenéz legalábbis én úgy veszem észre a dolgot minden nap úgy érzem mintha valami szétakarna szakítani és nem tudom hogy ez lelki fájdalom lenne vagy valami más
2017. ápr. 13. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Arról csak te tehetsz, ha nincs tiszta ruhád, így talán a többiről is.
2017. ápr. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen de nekem ez kiskoromtól Így van akko r 2 évesen is magamtól kellene kimosnom a ruháim?
2017. ápr. 13. 12:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért kiskorodban még más volt a helyzet,most már nagy vagy..talán meg kellene anyukádnak mondani,hogy mosson gyakrabban.De te is megpróbálhatnád beindítani a mosógépet.

Arról meg csak te tehetsz,hogy egész nap nincs egy normális programod.Ha nem mész társaságba akkor hogyan szereznél barátokat?

2017. ápr. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bajnak baj, ha nem mész ki az utcára sem, mert ez sajnos nagyrészt rontja az életminőségedet.Gondolom a kérdést te magad is azért tetted fel, mert nem érzed jól magad így. Fontos lenne, hogy tudj változtatni, azokat a tényezőket amik miatt nem mész ki, esetleg megszüntetni vagy megoldani, eleinte persze segítséggel, aztán később majd önmagad. Nem ártana felkeresned egy szakembert ezekkel, mert tudna neked segíteni.
2017. ápr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom a valaszodat
2017. ápr. 17. 20:00
 6/6 A kérdező kommentje:
de mien szakemberre gondolsz?
2017. ápr. 22. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!