Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris "sorstársak"!...

Bipoláris "sorstársak"! Veletek is elő szokott fordulni ilyen?

Figyelt kérdés

Amikor beteg vagyok, az lenne logikus, hogy rosszul érzem magam, és ha nem is esek depresszióba, legalább le vagyok nyugodva.

Ehhez képest pont az ellenkezője történik: van amikor lázas betegen fekszem, alig bírok kikelni az ágyból, közben meg mégis olyan furcsán pörgős állapotban vagyok.

A gondolatok úgy cikáznak a fejemben, mint a hullámvasút, napokig alig alszom, valamikor nekiállok valamit tevékenykedni mert már nem bírok megmaradni az ágyban, aztán persze abba kell hagynom mert olyan gyenge vagyok hogy majd összeesem, és muszáj visszafeküdnöm.

Mást nem nagyon tudok ilyenkor csinálni, minthogy valamivel lefoglalom az agyamat: olvasok vagy filmet nézek.

De ez persze tovább indukálja a gondolatrohanást, meg a többit. Az a legfurább, amikor menni alig bírok, de állandóan a szexen jár az agyam, tisztára mint az öregek, csak nálam még a műszer is áll. :)

Külső szemmel ez elég furcsa és vicces lehet, de szerintem biztos van még hozzám hasonló bipoláris, aki ilyeneket tapasztal. Vagy tévedek?


2017. ápr. 19. 05:43
 1/4 anonim ***** válasza:
de mi miatt vagy lázas? ezt a részét nem értettem.
2017. ápr. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A láz mindenkinél ilyen, nem kell ehhez binek lenni :D
2017. ápr. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is pontosan így vagyok. Olyan beteg vagyok, hogy menni sem tudok, mégis csak a szexen jár az agyam.
2017. ápr. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem tévedsz, én is hasonló cipőben járok. Volt olyan is, hogy lázasan mentem napokig iskolába, és sokkal jobban bírtam a 7. óra fizikát, mint általában. :)...meg bármi mást. Persze közben az én agyam is ,,hullámvasútként" járt kb minden nem oda illő dolgon, aztán hazafelé a buszon, este elalvás előtt fél/egy órán keresztül, reggel, állandóan. A szexre én is sokat gondolok, sőt tegnap például álmomban lefeküdtem Lady Gagával, na ezután engem is elhagyott az erő, amikor felébredtem. XD Vicces volt. Amúgy egy ideig én is azt hittem, hogy egyedül vagyok az ilyen dolgokkal, de úgy látom tévedtem. :) 17/L
2017. ápr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!