Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért jó valakinek, ha úgy...

Miért jó valakinek, ha úgy kezelik, mint egy rongyot?

Figyelt kérdés
Rendszeresen jár egy nyugdíjas pár boltba, de már nyitás előtt ott várnak. Miért jó ez nekik, hogy a morcos eladó kissé nyersebben beszél velük, mert még nincs kipakolva a kassza, stb.?
2017. ápr. 20. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nahát, ez jó kèrdès. Am dolgoztam èn is eladókènt, ès voltak nekem is ilyen vevőim, èn nekem soha meg se fordúlt a fejembe hogy bunkóskodjak velük, mert közvetlen nyitáskor jöttek be. Am meg állítólag úgy kellene menni dolgozni, hogy egy fèlórával hamarabb hogy minden rendben legyen nyitásnál, èrtem èn itt a kassza összeget, kipakolt polcokat,stb. Jó bunko paraszt lehet az az eladó aki így viselkedik
2017. ápr. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekik az a jó ha hamar végeznek, az eladó meg szimplán bunkó. nyitásra mindennek rendben kell lenni, az az idős pár semmiben nem tartja fel őt.
2017. ápr. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez a fél óra ez akkor érdekes, hogyha órabérben levő alkalmazottnak nem fizeti ki ezt a plusz fél-fél órákat
2017. ápr. 20. 10:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem sem fizettèk az a plusz fèl órát, viszon èn úgy voltam vele hogy igen is ezt meg kell cainálni, ne nyitás után. Vagy èpp műszak vègèn vegyem èszre hogy huppsszzz hiányzik több tízezer forint a kasszából, akkor nagyon nehèz lenne kibogozni, hogy hogy is van ez...
2017. ápr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az az eladó pontosan tisztában van vele hogy a nyitvatartási idő alatt bemehetnek a vevők. Tudod, azok a vevők akikből a fizetése is van. Nem a házaspárral van itt gond...
2017. ápr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!