Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az estéim elviselhetetlenek,...

Az estéim elviselhetetlenek, csak az öngyilkosság jár a fejemben, mit tehetek? 21F

Figyelt kérdés

Több, mint valószínű, hogy közrejátszott az, hogy szakítottam ÉN a barátnőmmel. Nem vette komolyan az egészet, nem akart találkozni, csak lelki szemetesláda voltam és nem bírtam tovább, kidobtam. Most rossz, mert nem beszélek vele, de még mindig jobb, mint megalázni saját magam és hagyni, hogy papucs legyek. Fáj, de jobb lesz így.

Gyűlölöm a szakomat, ahova járok, de nem hagyhatom ott, mert gyakorlati pénzt kapok, ami muszáj, mert ugyan anyámmal élek, de nem kapok pénzt, el kell tartsam magam. A melómat is utálom, egyetlen dolog, amit szeretek, az a hobbim, a kondizás. Sajnos ennek is az árnyoldalát(Tudja, aki tudja..) járom már 1 éve lassan, ez tartja bennem a lelket csak, semmi más. Minden este öngyilkos gondolataim vannak, nem bírom elviselni esténként, hogy nem telik az idő, nem tudok elaludni, csak éjfél után. Mikor nincs meló se suli, akkor nem telik és csak az jár a fejemben, hogy mit szenvedjek, ha véget vethetek pár perc alatt az egésznek?

Mit tegyek? Nem bírom már ezt.


2017. ápr. 21. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Veget vetettel egy olyan kapcsolatnak, ami egy oldalas volt. Neked bem volt jo, es lezartad a multat. Ez jo, kezdj uj lappal, legyel nyitott mindenre. Ne zarj ki mindent az eletedbol ami ujdonsag. En is ejfel utan szoktam elaludn, sot ha ez vigasztal 2 utan, majd 7kor kelek is. Nem vagyok kipihent, olyankor nekem is sok olyan dolgon jar az eszem amin nem kene. (Nem ongyilkossag..) talalj uj hobbit, nyerjen ertelmet az eleted! Allj a talpadra es legyel azon h egy uj eletet kezdhess egyedul. Vagy akar ugye egy baratnovel. Az ongyilkossag sosem megoldas. Annyi dolog van az eletben amiket meg sem tapasztaltal meg... ne legyel elkeseredve, dolgozz magadert. Szakmat valthatsz kesobb, vegezhetsz okj-t is. Kitartas!
2017. ápr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jelentkezz be egy pszichológushoz! nem szégyen segítséget kérni!
2017. ápr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Értékes ember vagy, csak még nem találtad meg a helyed, de meglesz az.

https://www.youtube.com/watch?v=IMhUPheWOVA

https://www.youtube.com/watch?v=uypVy29Mjcw&t=10s

2017. ápr. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!