Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a fene van az öcsémmel?

Mi a fene van az öcsémmel?

Figyelt kérdés

Kezdek tőle félni. Régebben is (egy hónapja) voltam megmozdulásai. Pl elsétált a szomszédos településre (7 km) hogy beszélgessen a papával a temetőben. Minden hétvégén iszik, de nagyon sokat, dohányzik, nem alszik, elmerül a saját világában. Nincs sok barátja, amikor meg látom szét van esve, zavartan beszél, de sosem drogozna mert a közvetlen környezetben volt emiatt öngyilkosság. Lényegében csak megrémít hogy mi van vele. Elmegy sétálni, órák után jön tök üres fejjel mintha a kapu előtt állt volna míg be nem csöngetett újra. Vagy mikor szólok neki néha nem is hallja, csak néz maga elé. Ilyenkor meg kell ráznom... 17 éves fiú.


Van beutalója pszichiáterhez, de addig még sok idő van, június... Addig meg is dögölhet, hála a magyar egészségügynek. Kösse csak fel magát és nem lesz annyira tömve a beteglista igaz?


Mind1 ez... mi lehet vele? Akárhogy kérdezem, nincs semmi baja azt mondja. De a francba is, hát látom hogy van, de nem jön ki belőle.



2017. ápr. 16. 20:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Na hát, nincs sok barátja, de aki van azt nagyon becsüli és szereti, csak rettenetesen rosszul érzi magát mikor egyedül van, de mellettem meg valamiért nem szeret lenni, azt mondja idegennek érez, pedig sosem bántottuk egymást, szerető bátyja vagyok.
2017. ápr. 16. 20:35
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez komolynak tűnik orvosnak kéne látnia. Addig próbálj rá vigyázni.
2017. ápr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mintha félne tőlem... Szégyelli magát talán? Nem tudom. Fogalmam sincs...
2017. ápr. 16. 21:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Történt vele valami ?

Mert alkohol - cigi valaminek elnyomását segíti.

Egészségügyi probléma? Azok is okoznak ilyet.

Vitaminokat szed? kaja? összetett dolog ez, remélem rendbejön!

2017. ápr. 17. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Étkezése átlagos, nincs vele baj, gyorskaját nem eszik. Nem történt vele semmi olyan, inkább apróságokból szokott neki összegyűlni a nagy baj, de az nagyon hamar.
2017. ápr. 17. 10:22
 6/7 anonim ***** válasza:
ha azt mondja, nincsen semmi baja, mire kapta a beutalót?
2017. ápr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
NEKEM mondja ezt. A pszichiáterhez el is akar menni. Nem akar szerintem velem beszélni, mintha szégyellné.
2017. ápr. 19. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!