Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikrohamom van, mit tegyek?

Pánikrohamom van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már egy ideje pánikbeteg vagyok es így az éjszaka közepén nemigen van kihez fordulnom.... Nem tudok aludni, nem kapok levegőt, lefagy és rángatózik a lábfejem, ideges vagyok, szorít a mellkasom és a gyomrom. ..Aki tud, kérlek, írjon valami tanácsot, segítséget. ..Köszi előre is

2017. ápr. 25. 04:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt régebben sokszor nagyon durva rohamom . Ha otthon jön rád azt tudod csinálni hogy fogsz egy zacskót és elkezdesz abba lassan lélegezni de tényleg lassan és kicsiket . egy idő után jobb lesz. A másik lehetőség hogy hívod a mentőket de nem fognak bevinni csak elbeszélgettek meg tanácsot ad hogy ilyen esetben kit hívj mert te egyedül vagy
2017. ápr. 25. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. ápr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, egyébként közben kiderült, hogy nagyon súlyos d-vitamin hiányom van, ami szintén közrejátszik, ma kezdtem szedni vitamint.

21 éves vagyok

2017. ápr. 26. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!