Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tegnap munkahelyemen pánikroha...

Tegnap munkahelyemen pánikrohamom volt. Elég nagy lehet a baj?

Figyelt kérdés

Ahogy fent írtam tegnap a munkahelyenem pánikrohamom volt. Ezen kívül elég régóta étvágytalanság és álmatlanság gyötör már kb 1 hete! És a barátaim szerint elég nagy hangulatingadozásaim is vannak.

Mit tegyek? Várjak, hogy hátha elmúlik majd, vagy inkább forduljak szakemberhez?


2016. szept. 14. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi okozza? Új a munkahely, feszkózol miatta?
2016. szept. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, baj is lehet. Legalább a háziorvost látogasd meg.
2016. szept. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hát igazából most kezdtem egyetem mellett dolgozni, de ezek a dolgok már kicsit régebbóta fennállnak már


a kérdéshez elfelejttettem oda írni 20F

2016. szept. 14. 19:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Teljesen őszintén itt névtelenül, arctalanul, fogyasztasz e bármilyen tudatmódosítót?
2016. nov. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nekem akkor volt pánikrohamom, amikor nagyon durva volt a nyomás a munkahelyemen. Az egyik barátnőmnek akkor, amikor a pasijával nagyon rossz volt a kapcsolata, de nem tudta rávenni magát a szakításra. Teljesen felszabadult és kinyílt, amikor vége lett a kapcsolatnak.

Szóval, szerintem az okát kéne kitalálnod. Szerintem elég rossz, amikor az embernek pánikrohama van. A környezet sem szokta jól fogadni, úgyhogy érdemes lenne kezeltetned.

2016. nov. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#3as, csak cigizek, tudom ez sem jó:\
2016. nov. 8. 17:42
 7/7 evimeri ***** válasza:
Én 98-ban lettem pánik beteg. Teljesen nyugid időszak volt az életemben, amikor az első roham rám tört. Tehát nem biztos, hogy stressz vagy szorongás váltja ki a rohamot. Én egyből orvoshoz fordultam - és mivel tudtam mi a pánikbetegség elég hamar rájöttem, hogy nekem is az van. Igaz először a házi orvos pajzsmirigy problémára gyanakodott, mert az is okoz ilyen tüneteket. Ha nem lesz újabb tüneted, felejtsd el. Nem kell dokihoz fordulni, de ha újabb roham jelentkezik akkor menj orvoshoz. Amíg nem kapsz megfelelő kezelést, és az újabb rohamtól való félelem akadályoz a mindennapi teendőidben, ajánlatos valami enyhe nyugtatót szedni. Én eleinte csak így tudtam bemenni a munkahelyre, mert máshogy nem tudtam felszállni a tömegközlekedési eszközökre. De választhatsz alternatív gyógymódot, ha nem akarsz gyógyszert szedni. Én napi 1 szem gyógyszert - nem nyugtatót - szedek évek óta és jól vagyok.
2016. nov. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!