Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A szorongásos depresszió...

A szorongásos depresszió okozhat, testi és szervi fájdalmat?

Figyelt kérdés

Télen kezdődőt. Napokig nem aludtam mert folyamatosan járt az agyam este. 1 nap kialudtam utána, megint napokig nem aludtam. Állandóan rám jött rosszullétes ájulás ez miatt már lakásból nem mertem ki menni, mert félte össze esek az utcán. Jöttek testi fájdalmak, fájtak a lábam, kezem, hátam. Később fejem ,szívem és gyomrom is fájt. Végül olyan rosszul lettem hogy a mentő vitt el. Kórházban vizsgálatok meg állapították, semmi bajom nincsen. De mégis voltak rosszullétek és átküldtek pszichiátriára. Ott kaptam antidepresszáns, frontint, risperdal. Gyógyszer szedése 3 héttel később elmúltak rosszullétek, testi ,szervi fájdalmak és tudtam rendesen aludni.

A szorongás depresszió okozhat, testi és szervi fájdalmat?



2017. ápr. 27. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Okozhat! És ez nem is olyan ritka.
2017. ápr. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos okozhat, így jelez a szervezet, hogy gondok vannak ott fejben, lélekben.
2017. ápr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!