Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongásos, pánikbetegek!...

Szorongásos, pánikbetegek! Van valakinek kedve beszélnie?

Figyelt kérdés

Elég mély ponton vagyok, nem találom a helyem a világban, nem látom az élet értelmét, néha nagyon bedepressziózok. Pánikbeteg vagyok, szorongok minden nap, szedek gyógyszert, de a hangulatomon nem javít, sőt azt veszem észre, hogy inkább ront.

A lényeg az, hogy nagyon magam alatt vagyok és jó lenne valakivel beszélni, aki átesett már ezen és kimászott a gödörből. Vagy éppen még benne van, és próbál kimászni.

Szóval nagyon szeretnék erről valakivel őszintén beszélni, aki tudja is, hogy min megyek át, nem csak sejti. Vagy bárki írhat, akinek szintén jól esne valakivel erről beszélni. Várom az üzeneteket!

17/L



2016. szept. 10. 18:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a kérdés természetesen beszélni akart lenni, mielőtt valaki még ezen fennakadna.
2016. szept. 10. 18:49
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem írhatsz!
2016. szept. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is írhatsz. Van elég tapasztalatom.
2016. szept. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Szia! En is hasonlót érzek mar egy ideje. Ha szeretnél beszélni, írj nyugodtan. 19F
2016. szept. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia :) Nekem is írhatsz!

16/L

2016. szept. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Milyen gyogyszert szedsz? A depresszioval kapcsolatban kezelnek? En is panikrohamos vagyok, de sosem szedtem gyogyszert es a vilagot sem lattam soteten... Rajtam is kiszokott jonni, ha stresszes az eletem, mint pl. most is, de nem szabad belesulyedni. Te meg annyira fiatal vagy, probalj meg tobbet tarsasagban lenni, kikapcsolodni, szorakozni, nevetni. Meg fogod talalni a helyed, 24 eves koromig en sem tudtam, hogy mit kezdjek magammal, ezen ne aggodj. Azt kell szemelott tartani, hogy ki akarsz belole maszni es ezert tegyel is, mert ezen csak te magad tudsz segiteni! Nekem hosszu evek utan tert most vissza, de kuzdok ellene es nem depizek, te se tedd!
2016. szept. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia írhatsz privit. Ki gyógyultam belőle és nem higgyünk istenben maszlag. 25/f
2016. szept. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi sok férfi csak azért, hogy lánnyal beszélhessen .:D
2016. szept. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nekem is írhatsz, szinte ugyan ez a helyzet, 18/L.
2016. szept. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Írhatsz! Még az utcára sem merek kilépni magamba. Az egész életem egy szenvedés😢😢

15/l

2016. okt. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!