Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek szerint mizofóniás vagyok?

Ezek szerint mizofóniás vagyok?

Figyelt kérdés

Már egèszen kisgyerekkoromtól zavar az, ha valaki csámcsog, szürcsöl, liheg, csuklik, tüsszög, köhög, szipog, megallás nèlkül az orrát fújja, horkol, az utóbbi idegesít a legjobban.Kb 5 perc után ettől kiborulok, elvesztem a józan eszem, felhúzom magamat, dr annyira, hogy mèg a kezem is elkezd remegni.

Azt hittem ez termèszetes, aztán olvastam a mizofóniáról.

A tünetek alapján mizofóniás vagyok? Mit lehet ezzel kezdeni?

Van köztetek olyan, akinek hasonló panasza van?

Csak hasznos válaszokat kèrnèk, köszönöm!


2017. ápr. 28. 22:40
 1/4 anonim válasza:
engem a lihegés ,cuppogás és a horkolás zavar.vicsorgok idegemben és összeszorítom azt ami a kezemben van,ha van.ez is az?
2017. ápr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A cuppogás kimaradt, nagyon felhúz az, ha mondjuk két ember úgy csókolózik, hogy cuppognak össze-vissza, de alapból is zavar, ha valaki valami ételen cuppog.

Szóval nem vagy ezzel egyedül.

2017. ápr. 28. 22:52
 3/4 anonim válasza:

legszívesebben sósavat öntenék a cuppogós smárolósokra ! cuppogjon a pi__ám mikor sz@rok na

már a gondolattól ideges lettem :D

horkolósok menjenek a kutyaólba mopsz módjára

lihegésről annyit,hogy aki liheg random a semmitől fulladjon meg.edzőteremben lihegjen máshol ne

2017. ápr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
#3 teljesen egyetértek veled
2020. ápr. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!