Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ismertek olyan embert, aki...

Ismertek olyan embert, aki jól néz ki, jó családban nőtt fel, nem szegény, stb. , mégis pszichés zavara van? Mi az?

Figyelt kérdés
2017. máj. 1. 13:47
 1/7 anonim válasza:

Én. Depresszió és szorongás.

A jól néz ki résszel nem értek egyet, átlagos vagyok, de a családom hihetetlen rendes emberek, és jól megélünk.

2017. máj. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
Igen, a barátom, pánikbeteg, fél belekezdeni új dolgokba, a végtelenségig halogatja ha valamit csinálni kell. Jól néz ki, a szülei együtt vannak, gazdagok, mindenük megvan. A pszichés zavar nem feltétlenül ezek következménye, bár kihatással lehetnek rá ezek a dolgok. Nálunk pl. a szülők utálják egymást, nincs pénz, ami miatt állandó a balhé, a balhét a gyereken vezették le, így lett a gyerek szorongó. Egy normális családban kevésbé tartom valószínűnek, hogy ez bekövetkezett volna.
2017. máj. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Én!

Jo csaladban nottem fel diplomas szulok, nem dohanyzik nem fogyasztanak soha alkoholt semmi hitel semmi meggondolatlansag... egy konzervativ decens kornyezet.

Nem vagyok szegeny tobb ingatlan tulajdonosa vagyok vallalkozasom van.


Csunya sem vagyok eppen ellenkezoleg.

Sosem modellkedtem de teljesen ugy nezek ki.


16 eve kuzdok etkezesi zavarokkal. Egy bombacsajt latnal kivulrol nem egy anorexet de emogott minden volt

anorexia bulemia tulevesek ongyilkossagi kiserlet stb es nem tudom lesz-e valaha vege

2017. máj. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

....kedves ÉN ....!


- A belső boldogság-elégedettség -harmónia -a Külső és Belső világgal....az nem Materiális dolgoktól függ első sorban.

-Sok jómódú-jó adottságokkal rendelkező személyt ismerek,akik Lelki és Szellemi téren ki vannak üresedve-és az -e Világi Materiális sikereik nem pótolják a Szellemi -Szegénységet ami bennük van.

-És ettől egyre jobban szenvednek.

-Különböző "Kompenzációs"technikákkal önjutalmazással-siker hajszolással ideig-óráig ellensúlyozzák a valódi bajt.

- De a probléma gyökerével nem tudnak-nem akarnak szembe nézni.

-Röviden csak annyi...hogy az embernek...a Fizikai szükségletén kívül...messze menőkig fontosabb a Lelki és Szellemi Szükséglet kielégítése -Fejlesztése.

-Ha valaki ezzel nincs tisztában....-e Világ szerint lehet bármennyire is sikeres...fokozatosan tönkre teszi magát..és elbukik.

-Szellemi értékek gyűjtése után kell nézni sürgősen....!

-Ez az igazi Boldogság kulcsa...és még igazán pénzbe sem kerül !!!

2017. máj. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 xxxcsillag ***** válasza:
Egy család kívülről nézve és benne élve teljesen más.A pszihés zavar lehet öröklött is és nem családi sérülés.
2017. máj. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
A legtöbb pszichés zavarú gyermek jó családból kerül ki. A jólét nem tesz jót az ember fejlődésének. Azt szoktam mondani, hogy a kivágott orrú dorcótól (én abban nőttem fel) van hova fejlődni, de a szekrény alján hányódó négy pár megunt Adidastól nem annyira.
2017. máj. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen van, minden korosztalyban. A mentalis betegseg nem a kinezestol, gazdagsagtol, szegenysegtole vagy a csaladtol fugg.
2017. máj. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!