Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » MIt tegyek meg mi bajom van?

MIt tegyek meg mi bajom van?

Figyelt kérdés
25 éves leszek, decemberben. 19 évesen érettségiztem, 1 évig itthon voltam aztán neten megismerkedtem egy lánnyal, rengeteket beszélgettünk, kacérkodott velem, telefonon hívogatott mai napig ezek a beszélgetések el vannak mentve. Aztán elkezdtem egy ilyen okj- iskolát , de nem tetszett, mármint ilyen mérlegképes könyvelő szakon voltam. Inkább elmentem dolgozni. De neten továbbra is beszélgettem 20-21 évesen azzal a lánnyal, A fizetésemből küldtem neki virágot, zenét, csokit, méga meglepkek.hu-ról is rendeltem neki egy saját névre szóló utcanévtáblát , és 3D üvegkockát aminek a kedvenc képe van be gravíroztatva lézeres technologiávaal 3D minta élethű lenne. Küldtem neki a havi fizetésemet ráköltöttem mármint a felét, és mondta nincs kerékpárja, és akkor vettem neki egyet és postán elküldtem neki. Én meg itthon éheztem egy fél honapig de midn1. Hivogatott telefonon, amikor nem volt facebookon, akkor kérdzte hol vagyok irjak már neki, miért nem írok neki? Folytons írt hogy csunyának tartja magát én mindig nyugtattam. De soha nem találkoztunk, soha nem küldött magáról egy kép kivételével képet róla, és kb. 2 és fél év beszélgetés után közölte hogy ha nem értem meg őt,, hogy ő nem szeretne se találkozni, se képet küldeni magáról akkor nem beszélget velem, és ebből is tanult azt írta. Aztán nekem ez nagyon rosszul esett, és a munkahelyemen, is kirugtak mert elköltözött a cég külföldre. ÉS végzettség nélkül nem tudtam elhelyezkedni. Probáltam vele kapcsolatba lépni a lánnyal, de nem sikerült. De amit vettem neki ajándékot, fent volta facebookján ODairta. Egyik ismerősőmtől kaptam születésnapomra, hát nem szép?? És egy csomóan likeolták. MAjd aztán probáltam telefonon, nem sikerült felevnni vele a kapcsolatot. Akkor itt a neten megismerkdtem 2015ben, pontosan, egy másik lánnyal, aki 29 éves nem dolgozik, vele találgozgattam de a szüleim eltiltottak tőle, ennek ellenére, én talizgattam vele, mindig alkoholista nem dolgozik, oylanokat írt facebookon hogy bort csempésszek be neki a kórházba barátnőjének. Aztán meséltem neki a bajomról meg erről a lányról, és azt mondta majd ő rárir és akkor megkrédezi tőle. Ráírt, és akkor azóta ők mai napig dumálnak egymással, meg lehet taliztak is. De azzal az alkoholista lnnyal, éjszakánként mindig azt mondta tavalyelőtt is, menjek ki a parkba , maradjak ott, vele mert piára evett gyógyszert, facebookon meg enge szidott hazudott és stb. Aztán az a lány akinek korábban vettem ajándékot feljelentett, rabositottak idén. de nem történt semmi és megszüntették. Az egészben a léyneg az hogy ezek miatt oltárian belestem egy akkora negy depresszióba hogy honapok óta ki sem mozdulok, nem tanulok képtelen vagyok kikelni az ágyból, nem járok suliba, nem dolgozok, szerencsére kaja van itthon de szegény szüleim már a munkát nem bírják, de képtelen vagyok, zug a fejem, minta 1222 tű szurás lenne a fejemben. Élő komában vagyok ha azt vesszük. ÉS képtelen vagyok segitségre fordulni, akiknek ezt elmesélte volt olyan hoyg el sem hitte meg hogy ez druva. El kéne mennem pszicholgushoz is elmesélni neki ezt de arra is képtelen vagyok.
2017. máj. 2. 14:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Van,ebből kiút ne aggódj, de a megoldást magadnak kell megtalálnod. Vegyél magadon erőt minden nap, és menj ki sétálni, jön a nyár. Először csak ülj kint a levegőn, élvezd a napit, a madarakat, aztán sétálj 10 percet, majd a következő nap 15öt, és így tovább. Meg fpgsz erősödni fizikailag is és lelkileg is, hidd el nekem! A természet gyógyít, és te magad is gyógyítod önmagadat, más úgysem tud igazán segíteni a kezdetekben. Amint kicsit rendbe szedted magad menni fogsz tudni pszichológushoz is. Hajrá!!!!! :)
2017. máj. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!