Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt valaki, aki nyugtató...

Van itt valaki, aki nyugtató elvonás közben, vagy után van, és letaglózó fáradtság kínozza? Ti mit tudtok tenni ellene?

Figyelt kérdés
Kérem kíméljetek az olyan válaszoktól, hogy szedjek nyugtatót, menjek pszichiáterhez! NEM fogok!Miattuk kerültem ilyen helyzetbe!Továbbá, kérném, hogy olyanok írjanak, akik TÉNYLEG átélték ezt, és normális választ tudnak adni! Nem ihatok kávét, a gyógyteák semmit sem érnek, sem lusta nem vagyok,sem depressziós, hanem elvonási tüneteim vannak. Próbáltam sportolni, de nincsen erőm.Előre is nagyon köszönöm!
2017. máj. 6. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Magas hatóanyagú B vitamint, szerves magnéziumot szedjél. Jó hatású a Royal Jelly méhpempős gingseng készítmény, zöld tea, vitaminok.
2017. máj. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pont most vagyok leszokas alatt (Rivotril) es en is pont igy erzek. :O de eszembe sem jutott, hogy elvonasi tunet lenne. Kavet en sem ihatok, es a 10 oras ejszakai alvasom utan meg delutan is alszom 2 orat. Sportolni egyaltalan nem birok, de a boltba elmenni sincs erom. Borzaszto erzes. Tegnap sokkal jobban ereztem ezt mint ma, mara picit jobb lett. Tudom, hogy sovany vigasz, de turelem es az idegnyugtato vitaminok tenyleg sokat segitenek az idegrendszered regeneralodasaban (en szedek B complexet, halolajat, D-vitamint, C-vitamint), es most az elso tanacsara a magneziumot is ki fogom probalni. :)


Kitartas! Majd ird meg par nap mulva is, hogy hogy vagy :)

2017. máj. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!