Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rosszul leszek tömegben. Mi...

Rosszul leszek tömegben. Mi lehet? Kamaszkor?

Figyelt kérdés

Ez a probléma már kb.1 és fél-2 éve fennáll.Először csak zavarban voltam és nem szerettem menni pl.boltba ,de mára már rosszul leszek.Hányingerem lesz elkezdek szédülni és homályosan látok picit.Rohannék haza olyankor.Emiatt már egy ideje nem is voltam boltban.Úgy kell elrángatni,ha venni kell valamit.Most pl.ballagóruhát kerestünk.

Sétálgattam a ruhák közt és hirtelen rosszul lettem.Előtte picit kellemetlen érzésem volt.olyan émelygős érzés.Aztán később erre rájött a szédülés és a hányinger.


Szóval nagyon furcsa és kellemetlen tömegben lenni.Közösségi helyeken,ahol idegenek vannak ez a probléma mindig előjön.Utcán sétálva,buszon és BOLTBAN.Leginkább a boltokban jön elő a szédülés.Az utcán inkább rohanok hazafelé és ideges vagyok(gorombán válaszolok és dühös vagyok,jár a lábam meg dobolok az ujjammal)


Nem tudom hogy mi lehet ez.Elég félős vagyok és gátlásos.Kérdezni sem merek ,,idegenektől''.Pl.kiskorom óta ismerem a barátnőm anyukáját és sokszor ott voltam náluk.Na azóta nem mertem annyit mondani hogy Szia!Vagy kérdezni valamit.Át sem mertem csengetni.Mindig ott álltam a csengő előtt és gyűjtöttem a bátorságot,hogy megnyomjam.


Azt veszem észre,hogy ezek egyre rosszabbak lesznek,és semmit sem tudok ellene tenni.


Igen egyszer talán kinövöm(apa mondja ezt),de zavar hogy rettenetesen rosszul leszek és picit aggódom,hogy nem a kamaszkor miatt van :/


Valami ötlet ?Mivel lehetne enyhíteni ?Kamaszkor ?

Valaki tapasztalt hasonlót ?Elmúlt,vagy mi volt az oka ?


14l



2017. máj. 7. 14:37
 1/1 anonim ***** válasza:
szociális fóbia
2017. máj. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!