Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érettségi, gyomorideg. Mit...

Érettségi, gyomorideg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eddig is bennem volt egy kis izgalom, de most átváltott gyomoridegre a dolog, Ugyanis elrontottam ma a magyart, emiatt biztos, hogy a duplázós módszert kell majd igénybe vennem, a ket emelt duplázásért. Rámtört egy teljes pánik, hog akkor ezeket is el fogom rontani, és úgy erzem, mintha a gyomrom ki akarna szakadni. Nem fáj, de mintha egy szikla lenne benne és ilyet még sose éreztem. Annyira felidegesitettem magam a mai magyaron, plusz ehhez hozzájön, hogy már az emeltek itt is aggódom. Nem vagyok ilyen idegeskedős típus, de most senki se tud megnyugtatni. Elkeseredett vagyok és tök ideges. Mit csináljak, vegyek be nyugtatót?
2017. máj. 8. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit, próbáld meg saját magad lenyugtatni. Gyógyszer nélkül. Fiatal vagy még hozzá.
2017. máj. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
En se akarok bevenni.. Eleg elrettentő...
2017. máj. 8. 15:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is elcsesztem rip. De hondolj arra, hogyja igazán akarod és igazán fontos, pénzért újra megcsinálhatod.
2017. máj. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi nincs elveszve, újraírhatod, ha nagyon elrontod. Sok sikeres befutott ember rontott el ilyeneket életében.
2017. máj. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, az érettségi gyakorlatilag nulla. Mármint tudás, elvárás stb tekintetében. Csak ráparáztat a társadalom. Az első egyetemi vizsgád százszor nehezebb lesz, mint az érettségi. Felesleges stresszelni rajta. Minimális tudással is simán teljesíteni tudod
2017. máj. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!