Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni gyomorideg ellen?

Mit lehet tenni gyomorideg ellen?

Figyelt kérdés
Kb 2hete gyomoridegem van, remegek meg hányok. Tesóm most költözik el és nagyon ideges vagyok miatta. A magne b 6-ot általában kihányom. Van valakinek vmi tanácsa h mit csináljak?
2016. márc. 5. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg-attól megnyugszol!!


Viccet félretéve.

Miért vagy ilyen ideges a tesód költözése miatt??

Miért ennyire szörnyű ez?


Amúgy nincs mit tenni, majd megszokod, és akkor nem leszel olyan ideges. Ja és sportolj, oldja a feszültséget. Foglald el magad.


Hány éves vagy?


Én Frontint szoktam szedni, de nem ajánlom a szedését.

2016. márc. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2 hete?! Menj el dokihoz, minél előbb ha lehet.
2016. márc. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az autogén tréning segít. :D 22/f
2016. márc. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Citromfű teát, valeriánát próbálj meg szedni, és B-MAX vitamint.
2016. márc. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 26 éves vagyok, kicsit összetett ez a dolog, nem megy olyan simán a költözködés meg ő is ideges. Elkaptam egy hányós vírust pár hete, azóta nem jön helyre a gyomrom, meg ez az idegeskedés is rámegy. Az ilyen tabblettás dolgokat ki szoktam hányni sajnos. A MgB6 a temetésre jó, de csak ha már incs hányingerem. A citromfű teát is próbáltam, nem éreztem hogy ideges vok, de ugyanúgy remegtem meg hánytam. Az autogén tréninget is kipróbáltam, de a hasi légzés miatt a hányingerem csak erősödött. Tornázni is próbáltam, de ugyanez a helyzet. Egyedül a séta meg a friss levegő segít vmit, de éjszaka már nem szívesen megyek ki. További ötleteket szivesen fogadok, kipróbálom. Ha Elmegyek a háziorvosomhoz milyen vizsgálatokra fog küldeni?
2016. márc. 5. 23:23
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, temetésre, nem temetésre...:S
2016. márc. 5. 23:24
 7/7 anonim válasza:
100%
Ajánlok neked egy Pszichoulógust! Mindenféleképp menj el hozzá, és mond el a problémáidat, hogy mikor fordul elő a gyomor ideg, meddig tart stb. Felfog írni neked gyógyszert, ami segíteni fog.
2019. máj. 14. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!