Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van köztetek olyan aki éveken...

Van köztetek olyan aki éveken át szívott biofüvet?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy más is tapasztal-e káros hatásokat évek után. Fizikai bajom nekem nincs, viszont hiába nem szívom 2 éve, sokszor úgy érzem attól vagyok szorongó és paranoiás, mert ezt szívtam 4 éven át, több grammot naponta. Valakinek tapasztalat?

2017. máj. 8. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Én hasonló cipőben járok, csak engem fizikailag is taccsra tett nem csak pszichésen. Én még csak egy éve vagyok "tiszta", de lelkileg kezdek helyre jönni, hála az új társaságoknak akik segítenek nekem mindenben. Fizikailag viszont még mindig egy roncs vagyok, de remélem hogy idővel jobb lesz a helyzet.

Életem legnagyobb hibája volt beleszívni az első herbálos cigimbe. Óvva intek mindenkit ettől a szartól.

2017. máj. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én sem tudom mi egyáltalán az a szar, de olyan kemény függőséget alakít ki hogy az hihetetlen. Neked fizikailag milyen gondokat okozott?-nekem amíg szîvtam az emésztésemet tette tönkre.
2017. máj. 12. 19:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is 2 éve hagytam abba és ugyanazokat tapasztalom amiket leírtatok,szorongást nagyon,pedig előtte nem voltam szorongó típus,remélem idővel elmúlik :/
2017. máj. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vivus99 válasza:
Legyengiti teljesen az immunrendszert! :( és ha nincs jönnek az elvonási tünetek, állandóan rossz közérzet...
2017. máj. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!