Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az lehet hogy több szemelyiség...

Az lehet hogy több szemelyiségem van?

Figyelt kérdés
Alapból egy lusta ember vagyok aki leszarja kb az egesz vilagot(18)eves.De néha ha mondjuk ha valamire nagyon szükségem van pl.hogy anyám vegyen vmit nekem(nem draga dologra gondolok.pl:cigi)Akkor mindenkinel eltudom ezt erni es a gyengeit veszem elo es befolyasolom szinte es a tortentek utan belegondolok hogy ezt en mondtam en nemilyen vagyok.Meg van egy masik problemam is ha valamin gondolkozok hogy azt cselekedjem e hogy ez jo e vagy rossz mindig a rosszat valasztom.Hazudozok egesz eletembe mar nagyon nembirom.(u.i:Volt egy elegge nagy traumam kb 10evesen)

2017. máj. 9. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:

A problémádnak köze sincs a személyiségzavarhoz.Egyrészt ha váltanál a személyiséged közt,akkor szinte biztos hogy nem emlékeznél rá,hogy mit tett a másik személyiséged.


Ha ilyenek lennének a tünetek(mint neked) akkor bárki lehet személyiségzavaros.Az is akinek sima hangulatingadozása van.


Szóval ne aggódj.Nem vagy az :)

2017. máj. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első: a személyiségzavar nem azonos a többszemélyiségű betegséggel (disszociatív identitászavar). Előbbi lehet itt a probléma hátterében, utóbbi nem.
2017. máj. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szimplán manipulatív vagy
2017. máj. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!