Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezdek pszichopata lenni?

Kezdek pszichopata lenni?

Figyelt kérdés

gyerekkorom: szülői viták, kritikus szülők, tikkeltem,fura mozdulatokat csináltam a fejemmel stb. Nem nagyon tudtam hogy hogyan közeledjek a társaimhoz ovodában, már ott is előfordult hogy bántottak, kamaszkoromban gyakran dobáltam állatokat kövekkel,később szerettem gyújtogatni, családban is mindig kis csendes voltam, de közben szerettem is az állatokat, a későbbi iskoláimban is mindig csúfoltak, érzékeny is voltam nagyon. Emiatt kezeltek depresszióval, szorongással.

Mostanában olyan mintha üres lennék érzelmileg és nem nagyon szeretek otthon lenni, előfordul hogy csak úgy elmegyek sétálni éjszakánként, alkohol hatására kijön a vadászösztönöm és előfordul hogy kukát borogatok, vagy követek embereket hazafele. Úgy érzem nincs szükségem munkára, mert nem látom értelmét, megvagyok így is.

Legszívesebben mindig ellentmondanék valakinek, gyakran vannak ilyen gondolataim hogy megütök valakit, vagy bántom. Úgy érzem jól magam ha csavaroghatok.

Nem tudom kifejezni az érzéseimet.

Nem tudok normális kapcsolatokat kialakítani, nem találom a szavakat.

De közben szeretem a szomorú dalokat és eléggé magányos vagyok.


2017. máj. 9. 18:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem érdekel a pénz két kézzel szórom
2017. máj. 9. 18:01
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem fordúlj orvoshoz. Bajod nem lesz belőle.
2017. máj. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Orvos
2017. máj. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kérdező,akkor honnan van pénzed? Nem kötekedni akarok,csak érdekel.
2017. máj. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát akad
2017. máj. 10. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!