Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kinek milyen tapasztalatai...

Kinek milyen tapasztalatai vannak a Rivotril nevű szorongásoldó készítményről?

Figyelt kérdés
Akinek sikerült leszoknia, milyen nehézségeken ment keresztül? Tényleg olyan, mint a heroin hozzászokását tekintve?
2017. máj. 9. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Borzasztóan addiktív, főleg ha valamilyen függőség (különösen alkohol) szerepel a kórtörténetedben. Akkor akár 2 hét alatt rá lehet szokni, egyébként 3-6 hónap, mennyiségtől is függ. Javaslom inkább gyógynövény alapú nyugtató szedését, és Clonazepamot csak 0,25 mg-onként szedni csak akkor, ha nagyon muszáj (10-es skálán minimum 6-os szorongás, nehézlégzés, tachycardia, stb).
2017. máj. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval.Ha még nem szeded, akkor ne vegyél be egy szemet se!(Max súlyos roham esetén) Nagyon könnyű rászokni (a legrövidebb dokumentált eset:17 nap), viszont baromi nehéz letenni. Lassú elvonás esetén is eltarthat 4-5 hónapig. Hirtelen letevéskor a teljes felépülés 6-18(!)hónap.

Én hirtelen tettem le 6 hónapja, és még mindig vannak tüneteim.

Hidd el, hogy ezt te nem szeretnéd átélni.Rosszabb, mint a heroin.Ha érdekelnek részletek, írj privátot!

2017. máj. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól fogalmaztál az elején :-) ! Akinek sikerült... Mindenkinek nem sikerül. Egyénre van szabva ,de elképesztő függőséget tud kialakítani. Volt 1 tag szó szerint remegett 2 napig(enyhén) ,aludni alig tudott. Átkérette magát arra a részre ahol én voltam, (lényegtelen hol) ! Adtam neki fél szemet , és megnyílt mint a virágok áprilisban ,beszélni kezdett mint 1 csacsogó kisgyerek :-) ! Minden problémája eltűnt 1óra leforgása alatt ! Hozzátenném én is szedtem ,de nem lettem függő. Egyéntől függ ki mennyire szokik rá !!!
2017. máj. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 evans válasza:
A rivó a legjobb dolog amit ember kitalált...én néha tolom de akkor lefekvès előtt 4-5 darab....ezt kb havonta egyszer kètszer....
2017. máj. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző: nekem élénk, de zavaros álmokat okozott, az alvás kevésbé volt pihentető. Igaz, ilyen mennyiséget magamtól sose vettem be, csak kórházban adtak, de ott se este, hanem reggel. (Este még sose vettem be, nem tudom, mit csinálna, és nem akarok kísérletezni magamon.)
2017. máj. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!