Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A szorongáson segít a dohányzá...

A szorongáson segít a dohányzás? Amikor belülről érzem és ragyujtanak segítene?

Figyelt kérdés
2017. máj. 11. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
A cigi az szorongásoldó. Viszont hosszútávon meg épp elősegíti a szorongást. ( érszűkület, érbetegségek, és éppen a legérzékenyebb szervekben: agy, vese, nemi szervek, végtagok etc)
2017. máj. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem
2017. máj. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
26 éves nő vagyok két kisgyerekkel és egy folyton dolgozó ferjjel. Leszoktam mikor teherbe estem ,de miután megszültem elkezdem szorongni és már lassan felek kimenni az utcára és mi lesz ha elszedok és osszeesek
2017. máj. 11. 14:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem segít. Sőt, azért is fogsz szorongani, hogy nem jut a szervezeted nikotinhoz, tehát még jobban elősegíted a szorongást és ezen lehet, hogy enyhít ha rágyújtasz, de a lelki problémáidat nem fogod ezzel meggyógyítani.
2017. máj. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen is meg nem is.Maga a rágyújtás oldja a feszültséget, de a nikotin stimuláns, azaz feszíti az idegrendszert.Kicsiben olyan, mint a nyugtatók. Ha van, szorongáscsökkentő, ha nincs szorongásnövelő.
2017. máj. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!