Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális hogy ennyire rettegek...

Normális hogy ennyire rettegek minden orvosi ellátástól?

Figyelt kérdés
Orvosi vizsgálatokon szó szerint gyomorideget kapok, majdnem sírok. Ha bármi miatt kórházba kell mennem vagy orvoshoz rettegek, soha nem mennék el magamtól semmilyen körülmények között kórházba vagy műtétre. A szüleim szoktak elrángatni ha baj van. Múltkor begörcsöltem és akkor sem akartam elmenni mert rettegtem pedig olyan szarul voltam hogy nem tudtam felállni. Egyszer a szívem miatt voltunk bent és annyira féltem és haza akartam menni hogy megkérdezték hogy mitől lettem ilyen rosszul. A mandulám lassan egy éve gyulladásban van. Állítólag ki kellene szedni, de biztos hogy nem adom a fejem ilyesmire. Általában ha hozzám érnek orvosok vagy bármilyen hasonló személy minden igyekezetemmel menekülök, húzódok. Félek tőlük. Jaj ha műteni kellene valamiért inkább meghalnék de akkor sem. Nem tudom mi lenne velem ha vakbélgyulladásom lenne. Szerintem az ágyban halnék meg. Normális hogy ennyire rettegek minden ilyen dologtól? Mindenki így van ezzel vagy csak én vagyok ilyen? 16/L
2017. máj. 11. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális. Szerintem menj el vele orvoshoz!
2017. máj. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
xD ez jó volt :D
2017. máj. 12. 20:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Régi a kérdés de ugyan így vagyok ezzel. Ha orvoshoz kell menni már abba betegszem bele.
2019. okt. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!