Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Iskolai orvosi vizsgálaton...

Iskolai orvosi vizsgálaton milyen következményei lehetnek annak ha hegek vannak rajtam régebbi vagdosás miatt?

Figyelt kérdés
Valaki azt mondta felhívhatják a szülőt, valaki azt hogy a gyámügyet is belevonják.
2017. jan. 10. 14:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

A gyámügyet csak akkor vonhatják be, ha bántalmazás nyomait fedezik fel rajtad. Ez nem bántalmazás, elég nyilvánvaló lesz a hegek méretéből és elhelyezkedéséből.

A szülőt felhívhatják, de ha szépen megkéred az orvost, hogy ne szóljon róla, akkor talán nem fog.

Iskolaorvosról beszélünk, szóval biztos, hogy nem most fog először vagdosás nyomaival találkozni.

2017. jan. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

És ha azt mondanám neki hogy otthon tudnak róla akkor is felhívná őket?

2017. jan. 10. 14:29
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Legközelebb előbb gondolkodsz, aztán cselekszel...
2017. jan. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Hány éves vagy? Csak mert pár éve változtattak a jogszabályon és már a fiatalkorúnak (14-18 éves) is joga van az orvosi titoktartáshoz, tehát nem hívhatják fel a szüleid ha Te nem engedélyezed.

Konkrétan egy olyan eset kapcsán nyertek pert az orvossal szemben, mikor az orvos tájékoztatta a szülőket a drogteszt eredményéről. Már ez is tilos.

Maximum elküldhet pszichológushoz és különböző önsegélyező csoportokhoz, de a szüleidnek nem szólhat.

2017. jan. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm

16 éved vagyok

2017. jan. 10. 15:12
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Ne izguljál, senki sem fog beárulni senkinek sem.
2017. jan. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

Nem érdekelte az orvost szerintem, mikor legutóbb voltam orvosi vizsgálaton. Én is ettől féltem, de volt semmi.


18/L

2017. jan. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 jeverezi ***** válasza:
40%

MINEK VAGDOSSÁTOK MAGATOK LÁNYOK????!!!! Inkább helyette vegyetek be nyugtatót amit orvos felír azzal is csökken a feszültség és nem életveszélyes!!!!


GONDOLKODJATOK FIATAL TESTETEKET EGY ÉLETRE TÖNKRETESZITEK4 ÉN PASI VAGYOK ÉS QURVÁRA NEM KELLENE EGY ÖSSZEVAGDALT LÁNY!

2017. jan. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%

Én leszbikus vagyok, és elég sok szar ér e miatt, mégse vagdosom magam. Annál több hozzám hasonló lány igen, nekem se kellenek a vagdosós lányok...egy életre roncsolják magukat.

Orvosin tanulok, ami qva nehéz, mégse kezdem el minden sikertelen vizsga után szétvágni magam...

Hülyeség.

2017. jan. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%

Sosem értettem, hogy egyesek miért gondolják azt, hogy a saját, névtelen véleményük etalonnak számít.

Szerintem a kérdezőnek sincsen szüksége olyan társra aki nem érti meg vagy elítéli, ahelyett, hogy támogatná, mikor rossz passzban van. az pedig külön szégyenletes, hogy valaki orvosin tanul és nem érti a vagdosás mögötti pszichés okokat, csak ítélkezik és hülyéz. Van elég paraszt orvos az országban így is, Te sem fogod feljebb vinni a színvonalat.

2017. jan. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!