Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez a kamaszkor velejárója...

Ez a kamaszkor velejárója lehet? Napközben motivált vagyok, igyekszem tenni minél több dolgot, tiszták a céljaim, de esténként mindig valamiért magányosnak, depressziósnak érzem magamat.

Figyelt kérdés

Olyankor semmi nem motivál, gondolkodom az élet értelmén és szorongok. Kényszergondolatok jönnek ki rajtam, hogy kárt teszek magamban, illetve rengeteget kattogok az öngyilkosság gondolatán. De csak esténként. Mintha este nem én lennék.

Bejelentkeztem az iskola pszichológushoz már, de nem adtak még konkrét időpontot. Szeretnék meggyógyulni ebből az esti depiből és az öngyilkosság fogalmát is ki akarom törölni a tudatomból.

Mennyire normális ez kamaszkorban? Része ez az útkeresésnek és a felnövésnek?


17/f


2017. máj. 15. 11:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet a serdulo kor velejaroja, de orvossal nezesd meg magad mindenkep.
2017. máj. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!