Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehetne megszűntetni az...

Hogy lehetne megszűntetni az agyalást? Túl sokat filozofálok és ez lehúz.

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám elérni a boldog tudatlanságot egy szintig? Mármint rengeteget agyalok felesleges dolgokon, amik csak boldogtalanná tesznek. A tudatlanság boldogabb. Hogy érhetném el? Ha lekötöm magam is agyalok sokat..
2017. máj. 15. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj olyasmit csinálni amit szeretsz,arra általában jobban koncentrálsz és nem agyalsz.
2017. máj. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Én is voltam így, ki lehet jönni belőle.Leírom a bevált technikámat, másoknak is jól jöhet. Ha adott egy probléma, akkor írd le, hogy hogyan lehet megoldani, és milyen lépéseket kell megtenni hozzá.Ha megtetted a soron következő lépést, és adott időben nem tudsz többet tenni, akkor egyszerűen ne gondolj rá! Nézz meg egy filmet és csak arra koncentrálj! Ha eszel, csak az ízekre, ha beszélgetsz valakivel, akkor csak őrá. Tudom, hogy ez nem könnyű, de gyakorlással elsajátítható. Így is bele fog telni egy kis időbe. Kitartás, gyakorlás!
2017. máj. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tanulj meg relaxálni (autogén tréning).
2017. máj. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!