Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós 30-as biszex fiú...

Man30 kérdése:

Depressziós 30-as biszex fiú vagyok lelki segítséget keresek, mert sokat foglalkoztat az öngyilkosság és jó pár éve szenvedek ettől és keresem a megoldást. Van aki megmondaná pontosan kihez forduljak?

Figyelt kérdés
Felkerestem többször szakembert de csak fizettem és nem értem el semmit vele. Próbáltam chaten lelki segélyt de senki nem válaszol. Nem tudom leírni azt a ürességet ami bennem van és nincs olyan aki segítene!?

2017. máj. 17. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan tudom, hogy miről beszélsz, de sajnos szakember nélkül (szerintem) nem fog menni. Valószínűleg nem a megfelelő emberekhez jártál. Én is 13 éves korom óta járok dokikhoz, most 21 vagyok, és még mindig nem találtam meg azokat az embereket, akikkel tökéletesen meg vagyok elégedve. 3 pszichológusnál és 4 pszichiáternél jártam már, de sehol nem éreztem azt, hogy a megfelelő segítséget kapnám. Sajnos ez ilyen, próbálkozni kell, addig menni amíg tényleg nem találsz egy olyan szakembert, aki ki tud húzni a szarból. Kérlek, próbálkozz még, ne add fel. :( Tudom, milyen az amikor egész nap más sem jár a fejedben, csak hogy milyen jó lenne itt hagyni ezt a világot. De a tény, hogy szeretnél változtatni rajta, már önmagában hatalmas eredmény. Ha nagyon mélyen vagy, szerintem inkább telefonálj a lelki segélynek, ott biztosan válaszolnak. De az csak átmeneti megoldás lehet. :( Írj majd mindenképp, hogy mire jutottál. Ne hagyj itt minket. :(
2017. máj. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne hagyd el az életet,ne öld meg magad kérlek!


Nem tudom kihez kellene fordulnod tanácsért,ingyenes lelkisegély szolgálathoz.

2017. máj. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Próbálj meg keresni az interneten ilyen felületet mind kudarc... vagy senki nincs fenn a megadott időben vagy nem működik az oldal vagy nem kapok választ. Az üresség azóta van mióta tudom hogy magamban vívom le a harcom de vagy sikerül vagy nem . Szakemberekben nem bízom próbáltam államit , próbáltam magánt mind szava hihetetlenek ezen a területen nincs komoly segítség ez már tényleg csak emberi szinten lehet jó szakember valaki.
2017. máj. 18. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!