Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy induljak el a gyógyulás...

Hogy induljak el a gyógyulás felé? Fiatalon minden tönkre ment az életembe.

Figyelt kérdés

Úgy érzem most értem el egy határt és nem bírom tovább. Hogy induljak el a gyógyulás felé? kb 9 éve jelent meg a szorongás az életembe és 8 éve a depresszió. 7 éve kaptam egy 3 hónapos kezelést de szűleim belexartak az egészbe. 5 éve próbáltam magam kezelni, de a procaz mellékhatásai miatt leálltam. Háromszor voltam öngyilkos a 9 éve alatt.

Jelenleg már annyira rossz a helyzet hogy 2 km kerékpározás után begörcsöl a gyomrom, évről évre minden rosszabb.

Szorongás 2008, depresszió 2009, 2008 szájkiszáradás/nyelvlepedék, 2010-ben jelent meg a hátfájás, 2011-2012 emésztőrendszeri próblémák. Lett egy genrincsérvem is a közeljövőben és a gyomorsav is folyton marja a torkom. Már a gyomrom is görcsöl, feledékeny vagyok. A legkisebb rossz hír is képes padlóra vágni.

Depressziót kerékpárpozással próbáltam önkezelni, volt hogy 80 km-t lenyomtam biciklivel. De nem változott semmi, ugyan úgy nincs öröm a életembe. Mindent elfelejtek, teli vagyok negatív gondolatokal. Hogy kezdjek a gyógyulásba bele, jelenleg munkám is. De ebbe az állapotba nem hiszem képes lennék bármilyen munkát huzamosabban ellátni. Öngyilkosság a legrosszabb eshetőség, még mielőtt bárki itt írná hogy csak sajnáltatom magam. Egyáltalán nem félek már a haláltól, sőt még talán nekem lenne jobb mert nem szenvednék többet. Már van és 2 fajta tervem, egyik részegen a vasuti sínre feküdjek éjszaka úgy hogy levágja a fejem, második meg hogy felakasztom magam.

Próbáltam én már mindent, testmozgás,jóga,vitaminok. Mindig elfogyott a jogára a motiváció, 2 napig csinálom aztán ugyan úgy visszaszív a depresszió és nehezemre esik minden. Öröm nincs a életembe.


2017. máj. 18. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Mikor dugtál/dugtak meg utoljára egy jót?
2017. máj. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elég régóta nincs szex. Talán ez is rájátszik a dolgokra.
2017. máj. 18. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!