Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ez? Nem bírom a...

Miért van ez? Nem bírom a változást, vagy mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Elnézést, ha kicsit hosszú.

Történet a következő: 20 éves fiú vagyok, most fejezem be teljesen a középiskolát (nem bukás, hanem az iskola jellege miatt) és úgy döntöttem, hogy most nem fogok egyből továbbtanulni, hanem elhelyezkedek, mégpedig egy olyan munkakörben, amely mindig is érdekelt, a hobbim is egyben és jópár embert ismerek erről a munkahelyről. Már sokszor elegem volt ebből az iskolából így nagyon vártam a napot, amikor lesz egy meghallgatás, majd utána kezdődik az egész procedúra..

A problémám a következő: Régebben már többször előfordult, hogy egy valami ilyesmi "álmot" vártam, hogy megvalósuljon, amikor a saját megszokott környezetemben a megszokott emberekkel voltam nem is volt semmi bajom, viszont amikor eljött a nagy nap, teljesen bestresszeltem, mintha nem önmagam lennék, egész nap alig ettem, úgy éreztem magam, mintha folyamatosan a sírás kerülgetne és minden porcikám ez ellen az egész ellen tiltakozik. Nem tudom jól érezni, elengedni magam. Ez többször is megtörtént, amikor egy lánnyal találkoztam, akit a neten ismertem meg, messze lakott, nagyon odavoltam érte és néha találkoztunk. Mindig nagyon vártam a találkozást, majd a találkozás napján teljesen kiborultam az egésztől, majd amikor hazament / hazajöttem, visszarázódtam. Ugyanez volt a helyzet egy nyári gyakorlatom alatt: Amikor ott voltam, keveset tudtam jól érezni magam, sok idő kellett, hogy belerázódjak valamennyire, az éltetett, hogy csak 1 hónap az egész, az ott történt jó, vicces dolgokat is csak utólag tudtam / tudom értékelni.Most ez a helyzet ennél a munkánál, pedig 15 éves korom óta szeretem, imádom, érdekel, ez egy álmom volt, és erre beüt a krach.. Mintha minden jobb lenne amolyan "külső szemlélőként" ...

Miért van ez és mit tudnék tenni ellene?

Köszönöm a válaszokat! (És elnézést ha hosszú)


2017. máj. 18. 19:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez full olyan mint amikor eloszor mentem d..gni azt hittem betojok h mi a francot csinaljak hogy kell meg minden aztan mikor ott voltam rajottem h egyaltalan nem ugy van. Te is gondolj erre mikor erzed hogy be fogsz stresszelni hagyd, vegyel egy nagy levegot es jojj ra hogy amit most erzel az egy baromsag mert valojaban irto nagy buli az egesz amit meg az unokaid unokainak is el fogsz mondani vagy egy tokinek mikor megkerdezi hogy lettel ekkora arc. Bemesz az interjura es eleted egyik legjobb bulijaban fogsz reszt venni hiszen a stressz a plafonig hag es te kiralyul oldod meg a helyzetet mert alabbol egy asz gyerek vagy. Ennyi, csak lazan hiszen az elet nem a szenvedesrol kell hogy szoljon....na persze ha valaki azt szeretne hat legyen de te bulizni fogsz. :D
2017. máj. 19. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!