Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak nem birom már?

Mit csináljak nem birom már?

Figyelt kérdés
25 éves leszek osszel. 6 éve !!nem találok munkát fiu vok. De sehova nem vesznek fel,állásinterjukra behivtak, de nem hivtak vissza , raccsolok beszédhibás vagyok. Szakmát nem tudok tanulni , mert nincs rá keret sajnos, egyetemre nem vettek fel a rossz érettségi miatt. Nem tudom mit csináljak fiu vok, tehát nem lány, csináltam fizikai alkalmi munkákat de egyik sem bejelentett. Propáltam a villanyszerelést de kétbalkezes vagyok, nem vagyok jo semmiben. 19 éves korom ota nem találok munkát. A napjaim egyhanguak, begolyoztam, befásultam nem merek már emberek kozé sem menni, otthon olvasok vagy filmet nézek egésznap ha találok alkalmit akkor pedig egyszer kétszer elmegyek és igy telnek a napjaim, az itthonlétet nem birom, szuleimnek csak ennivalora , meg a lakás fenntartására van pénz és ennyi. Igy telt el 5 6évem. Barátnom sem volt, nem volt életesemény amire visszaemlékeznék semmi, rosszul vok, már ettol.
2017. ápr. 25. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs jó kézügyességed akkor ne villanyt szerelj! Mert könnyen megjárhatod. Másrészt meg a kézügyességet lehet fejleszteni!


Már eddig kellett volna OKJs tanfolyamra járnod! Persze valami olyanra ami versenyképes szakmát ad.


Érdeklődj utána a jelenleg is ingyenes lehetőségeknek!

2017. ápr. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Keress egy "testhezálló" szakmát ! A második szakmaszerzés is ingyenes. Mivel 25 éves elmúltál, estin tanulhatsz

szeptembertől.

Itt lehet válogatni majd a lehetőségek közül:

[link]

2017. ápr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs szakmám még, de ugy tudom hogy az elso nappalin is ellhet végezni nem?
2017. ápr. 25. 10:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Amég nincs más vagy nincs jobb ötleted elmész egy sima gyári szalag munkára! Oda felvesznek és kezdetnek jobb mint a semmi! Utánna lehet építkezni.
2017. ápr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért az a te hülyeséged is hogy itt tartasz.


Érdeklődj utána a lehetőségeidnek és vedd figyelembe, hogy mihez van kedved aztán hajrá!


Az országban munkaerőhiány van te meg TVt nézel!

2017. ápr. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Közoktatásban szakmát nappalin csak 25 éves korig lehet.

Felsőoktatásban lehet nappalin 25 éve felett is.

Amúgy meg a kiválasztott iskolát kell megkérdezni, hogy milyen fajta oktatás indul.

2017. ápr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!