Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Másnak is megnehezíti az...

Másnak is megnehezíti az életét a szorongás?

Figyelt kérdés
2017. máj. 19. 13:37
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Remélem minél elöbb találnak megoldást erre. Én se szeretném így leélni az életem.
2017. máj. 20. 15:55
 12/15 anonim válasza:
Igen,nagyon megnehezíti a napjaimat. 20/N
2017. máj. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon. Egyetemre járok, de az állandó félelem meg bénaság érzés. Az, hogy egy tanárral nem bírok megbeszélni valamit, kikészíti az embert. Az izzadásról, orrtörölgetésről, mások lenéző tekintetéről, ne is beszéljünk.

Nem is tudom, mi lesz velem, ha befejezem az egyetemet. HA egyáltalán sikerül... fel akarok ébredni és normális akarok lenni.

2017. máj. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Átérzem mit érzel.
2017. máj. 22. 20:03
 15/15 anonim ***** válasza:

"Szerintem a legrosszabb betegség a világon.

Munkaképtelenné tesz,de nem ismerik el,mint betegséget úgy,mint a fizikai betegségeket,pedig ugyanúgy tönkremegy az egészséged,ha pl dolgoznod kell.

Pár év alatt teljesen tönkremehetsz.


Én nem is tervezek átlagos élettel,hanem olyan életre akarok berendezkedni,hogy lehetőleg minél kevesebbet kelljen emberek között lennem.

Teljesen tönkre menne az egészségem.

Elég volt a gimi és a fősuli alatt,nem akarok így élni a hátra lévő életemben.

" Hát ez tényleg jól leírta...Amúgy pszichiáter gyógyszeres segítség?

2017. máj. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!