Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegek! Mindenkinek...

Meechy Darko kérdése:

Pánikbetegek! Mindenkinek nehez a sportolás?

Figyelt kérdés

Egy hónapja kb eltörtem a kezem előtte kosaraztam meg jártam konditerembe edzeni mióta nem tudok edzeni elszoktam járni futni nem mindig de egy héten párszor :D már egy ideje nem voltak nagyon rohamaim ilyen kisebb valamik igen de nem voltak veszes de sportolás után sokszor rosszul szoktam érezni magam most futtotam az elobb és hányingerem meg félek kicsit ez sosem fog elmúlni?

16/f



2017. máj. 22. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Folyadékbevitellel rendben vagy vele?

Vitaminok, kaja ..?

2017. máj. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem a panikbetegsegtol van, csak elszoktal az edzestol fizikalisan es mentalisan is. De irigyellek, hogy jartal kondi terembe. Engem a panikbeteseg tart vissza tole.
2017. máj. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is mindig ez van, a sportolas utan nemhogy megnyugodnek de meg erosebb a hanyingerem es a rohamom..
2017. jún. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!