Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nektek milyen "flessetek"...

Nektek milyen "flessetek" volt eddig a fűtől?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi milyen flessetek volt már eddig a fűtől, vagy bármitől. :)

2017. máj. 25. 20:54
 1/4 anonim válasza:
Hát én csak barátnömmel füveztem még régebben, és igazábol azon kívül hogy el voltam nagyon lazulva nem nagyon éreztem többet, Megjegyzem csak pár alkalom volt!!
2017. máj. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem derékfájás, miután összegereblyéztem.
2017. máj. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

laza voltam, nyugodt voltam pedig osziches beteg vagyok. elgondolkodtam nehany dolgon, tisztabban gondolkodtam es az erzekszerveim sokkal kifinomultabbak voltak, szoval zabaltam es zenethallgattam.

altalaban ezek szoktak lenni, nameg masnapra kipihent vagyok. de volt mar olyan, hogy kivert a viz es hanytam...na az nem volt kellemes...


4x fuveztem(Cannabis)

2017. máj. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem volt olyan hogy rendőröket láttam azt flasheltem be meg a szokásos éhes vagy érzés.

Az eddigi legjobb alkalom az volt mikor EastFest-en beszívtam de a barátom nem ő részeg volt és egyfolytában nevettetett.

Nekem az egyik ilyen legviccesebb "fless" amit hallottam (marmint nekem ez tetszett a legjobban) az az volt hogy a barátom be flashelte azt hogy fényes nappal este van és így belekapaszkodott az egyik ismerősébe és kiáltozott hogy lett este ilyen hírtelen :D (jó az herbal volt elvileg)

2017. jún. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!