Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért akarok mentális beteg...

Miért akarok mentális beteg lenni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy furán hangzik, de egyszer úgy kipróbálnám milyen pl. Személyiség zavarosnak lenni és érezni, hogy sosem vagyok egyedül, mert mindig van valaki rajtam kívül a fejemben, vagy elveszteni az empátiámat és a sajnálatomat mások iránt, hogy pszichopatává váljak. Kíváncsi vagyok milyen lehet, hogy egy cselekvést nem vagyok képes véghezvinni, álmatlanul forgolódni az ágyban és csak gondolkodni betegesen pesszimista dolgokon a depresszió miatt

2017. máj. 28. 16:38
1 2
 11/11 anonim válasza:

Szerintem nem erzed magad eleg erdekesnek es izgalmat akarsz a hetkoznapokba. Illetve figyelemre vagysz.


Viszont nem latod azt, hogy ezek melle a betesegek melle mi jar. Nem latod azt, hogy mentalisan betegnek lenni azt jelenti, hogy nem tudsz normalis eletet elni es kidob magabol a tarsadalom, ha nem fektetsz rengeteg energiat abba, hogy normalis legyel (illetvr adott betegsegeknel nem is vagy erre kepes)


Viszont az, hogy meg akarod egy kis idoszakra tapasztalni, szerintem teljesen ertheto, kivancsi vagy.


En is kivancsi lennek arra, hogy milyen lehet gyilkolni, vagy barmilyen durva szemelyisegzavarral rendelkezni, de soha nem valasztanam azt, hogy tenyleg kiprobalom, ha lehetosegem lenne ra.


En egyebkent borderlineos vagyok emelett ciklotimiam van, ha ez erdekel vagy szeretnel kerdezni, irhatsz privatban.


Viszont ha a durva szemelyisegzavarok erdekelnek vavy szeretned megtapasztalni, menj el es beszelgess errol egy pszichologussal, mert lehet hogy ha nem is ilyen de valamilyen problemad van.

dec. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!