Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez valami betegség lehet?

Ez valami betegség lehet?

Figyelt kérdés

Már kiskoromban is elég fura voltam, szabályokat hoztam létre és azok szerint éltem, mert azt hittem valami rossz fog történni, ha nem tartom be őket. Kicsit elszigetelődtem a családtól. Ezekről a kényszeres cselekedekről mondhatni sikerült leszoktatnom magam, még mindig van pár ilyen hóbortom, de már viszonylag jobb. De még mindig vannak fura dolgaim. Állandóan kényelmetlenül érzem magam, még a családom közelében is nagyon feszült vagyok, akkor is, ha egyedül vagyok a szobába. Néha, egyik helyről a másikra állok, teljesen ok nélkül, mert úgy érzem, hogy ott jobb. Nem tudok koncentrálni. Néha percek múltán esik le, hogy valaki mit is mondott. Paranoiás vagyok, például a boltban is, hogy nincs meg a pénzem, pedig fél percenként ellenőrzöm. Valamint ez nem tudom, hogy ide tartozik-e, de néha így megrándul a fejem vagy kezem és nagyon zavaró tud lenni.

15/L



2017. máj. 28. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kényszerbetegség.


[link]

2017. máj. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Már az első 2-3 mondatodból levágtam, hogy kényszerbetegségről van szó. Nagyon rossz tud lenni.

Ajánlom figyelmedbe a blogomat a témában, még csak most kezdtem, de remélem, fogok tudni vele segíteni pár embernek: rogeszmes-kenyszeres.blog.hu

2017. máj. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!