Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rosszullétek. Mi ez!?

Rosszullétek. Mi ez!?

Figyelt kérdés
Rendszeresen elfog általában otthon egy érzés.Olyankor úgy érzem nem kapok levegőt (még ha ablakot is nyitok) valamint végtelen szomorúság és kétségbeesés lesz úrrá rajtam.Sokszor olyan mintha egy hatalmas súly húzná a föld felé a mellkasom.Ez mit jelent?
2017. máj. 31. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Az alapján amit leírtál, szorongásos rohamnak tűnik.
2017. máj. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is szorongás lehet. Pároddal, családoddal, lakótársakkal vagy akikkel élsz milyen a kapcsolatod? Esetleg egyedül vagy? Magány vagy családi problémák könnyen okozhatnak ilyen tüneteket.
2017. máj. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet akàr panikroham is
2017. jún. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kimerültség is okozhatja és mindenképp valami lelki eredetű problémára utal. Nekem így kezdődött a pánikbetegségem aztán fél év alatt legyőztem. Nekem is otthon voltak a rohamaim egy fél évig kb féltem otthon lenni. Menj el pszichológushoz vagy ha nagyon súlyos pszichiáterhez. Leghatékonyabb terápia az antidepresszáns és pszichoterápia egyidejű alkalmazása. Én mindig is elutasítottam a gyógyszereket de nem nagyon láttam egy idő után más kiutat lekopogom nek lett bajom az antidepresszánstól a modernek komolyabb mellékhatást sem okoznak. Nekem átmenetileg csökkent a libidóm kb egy hónap az elején de helyreállt azóta semmi baja újra és ez nem csak gyógyszer miatt volt hanem mert nagyon szorongtam/pánikoltam. Ha van kérdésed írj nyugodtan szívesen segítek ha tudok! De elsősorban szakember kell ehhez!
2017. jún. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!