Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Restigulin gyógyszerről...

Restigulin gyógyszerről tapasztalatok?

Figyelt kérdés

1 éve szedem a Restigulin 10 mg-ot alvásbénulásra, kórházban kezeltek vele, előtte a Perdox-ot adtak.

Adtak mellé Atarax 25 mg-ot a kórházban, majd a pszichiáter kiegészítette Rivotril 0,5 mg-mal.


Most így szedem ezeket a gyógyszereket:


Atarax 2x1

Restigulin - reggel 0,5 este 1

Rivotril - este 1


Eleinte nagyon felerősítette a tüneteimet, de most kezdek úgymond "helyreállni". De még mindig jelentkeznek tünetek.


Ilyenekre gondolok, hogy valóságszerű álmok, volt egyszer látási hallucinációm is, meg ha jól tudom hallási is, meg tapintási is. Keveredett az álmom a válósággal, nem tudtam megmozdulni elalvás előtt és után, miközben meg le voltam bénulva, még a fülem is zúgott olyan szinten, hogy rendesen fájt a fülem az erős zúgástól.

De én többet vártam volna ezektől a gyógyszerektől, és valójában azért írom ki ezt a kérdést, mert erről a Restigulin nevű gyógyszerről még nem is találtam kérdést ezen az oldalon, csak az Abilify-ről, aminek szintén ugyanaz a hatóanyaga, aripiprazol, de én konkrétan erről a gyógyszerről meg a tüneteimről várnék véleményt. Aki szedte, milyen tapasztalatai voltak a gyógyszerrel kapcsolatban?


Amúgy a kórházban ezzel diagnosztizáltak:


Skizoaffektív zavar

Pubertárskori emocionális zavar


A pszichiátria gondozóban ezzel diagnosztizáltak:


Kevert szorongásos és depressziós zavar

Egyéb akut és átmeneti pszichotikus zavar


Köszönöm előre is a válaszokat! :)


Amúgy 16 éves vagyok, 17 leszek augusztusba, és fiú vagyok! :)



2017. jún. 5. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Én kényszergondolatok miatt szedem a Restigulint, Abilify-jal kezdtem, de aztán átállítottak erre. Nekem jók a tapasztalataim, kezdetben voltak mellékhatások, kellett is szednem Kemadrint a mellékhatások csökkentésére, de most már olyan kis adagban szedem, hogy arra már nincs szükség. Mivel már nagyrészt tünetmentes vagyok, reményeim szerint hamarosan elhagyhatom a Restigulint. (A másik gyógyszeremet, az Olwexyát viszont még szednem kell.)

Jobbulást kívánok!


28/n/ocd-s

2017. jún. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A kényszergondolat miben nyilvánulnak meg nálad?
2017. jún. 7. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!