Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezdődő/bipoláris depresszió...

Kezdődő/bipoláris depresszió lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

az elmúlt egy-két évre ha visszagondolok, akkor egy jó nagy adag szrt látok magam előtt, amit végigszenvedtem.7

Illetve ez így nem állja meg a helyét, mert jó életem van, vannak barátaim, szerető családom, de...

mintha a saját életem fogva tartana. ha egyedül vagyok, akkor előjön mindenféle fura gondolatom, rengetegszer gondolkoztam már öngyilkosságon is, de túl gyáva vagyok hozzá.

nem bírok örülni hosszú távon valaminek és semmi önbizalmam nincs. legszívesebben lehánynám magam minden reggel; ha a járdán emberek mellett kéne elmennem, inkább átmegyek a másik oldalra, hogy megkíméljem magam attól, hogy utána esetleg halljam ahogy kibeszélnek (általánosban rengeteg ilyen volt, az "elöl deszka, hátul léc"et napi szinten hallottam).

Mit tegyek?



2017. jún. 8. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem mániás depresszió. Önbizalomhiányod van, azt kell fejlesztened. Ha csúfolnak, mondd azt, hogy karcsú vagy, nem pedig egy kövér disznó!
2017. jún. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Nekem bipoláris depresszióm van a mániás állapot is és a depresszió is teljes máshogy csapódik le nálam... Neked viszont valóban csak önbizalom hiányod van ezek alapján... De mindenféleképpen keress fel egy szakembert
2017. jún. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 jeverezi ***** válasza:
36%
Ezt kamaszkornak nevezik xD
2017. jún. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!