Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet, hogy anorexiás a barátnőm?

Lehet, hogy anorexiás a barátnőm?

Figyelt kérdés

172 centi és 55 kiló.

Mániája lett az edzés, minden nap edz. Új étkezési szokásai lettek, a suliban csak gyümölcsöt, cukkinit rágcsál, meg íztelen fehérjés szeletet, de elvileg 6-7x eszik egy nap, csirkén és zöldségeken, túrón él főleg. Fogyott, teljesen más a teste, mint fél éve volt. Teljesen elutasítja a cukrozott, lisztes, olajos dolgokat, maximum 2-3 hetente hajlandó pizzázni velem.

Lehet anorexiás? Kinek szóljak?

Egyetemisták vagyunk.


2017. jún. 12. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Az anorexia egy betegség. A barátnőd csak szeretne egészségesen élni, és inkább nagyon büszkének kell lenned rá! Hihetetlen erő kell ahhoz, hogy agyilag valaki eljusson erre a szintre. Én 174 centiméter vagyok, 53 kiló, de nem vagyok anorexiás, csak teszek a testemért. Ő is ezt szeretné. Amíg eszik rendszeresen, és jól érzi magát, ne aggódj! Inkább dicsérd meg! :D És ha gondolod, tarts vele.
2017. jún. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján nem.

Bár közel jár hozzá. Figyeljrá nehogy átessen a lótulsó oldalára.

Mert amúgy kicsit egészségtelen amit és ahogy csinálja.

(Napi edzes nem jó semmiben sem,a szénhidrát pedig a test üzemanyaga,stb)

2017. jún. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem te irígy vagy a barátnődre, mert ő soványabb nálad.Ha így van, akkor ne őt hízlald, hanem fogyjál le!
2017. jún. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kövérnek látja magát? Nem mer tükörbe nézni vagy irreálisan sokat nézegeti magát? Mérges lesz, ha aggódva szólsz neki hogy keveset eszik? Akkor az!

Vidd el dietetikushoz, mert nagyon rosszul étkezik ennyi sportoláshoz! Biztos valami kamu netes oldalról tanulta a tutit! Így csak árt magának!

Az anorexia pszichés betegség, ott keresd az okát! Trauma, önértékelési zavar..

Mondd neki nyugodtan hogy sokat fogyott, szembesítsd a bajjal képek formájában! Persze biztos örülsz, hogy formásabbak az izmai de először az agya fog elsorvadni ha ezt folytatja, majd a teste! Vegyél neki étkezési tanácsos könyvet, olyat amit sportolók szoktak!

2017. jún. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!