Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem, depressziós vagyok....

Pesti Lora kérdése:

Úgy érzem, depressziós vagyok. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Szeptemberbee megyek középsuliba. Nagyon úgy érzem, mindenki ellem van. Sok stressz ér családi okok miatt pl.: szüleim szinte mindennap kiabálnak egymással, apám egy alkoholista barom. Sajnos egy szobába vagyok velük, így még saját bunkerem se lehet. Sokszor érzem, csak random rámtör a sírás, nagyon erősnek kell lennem hozzá. Szoktam szédülni egy nap többször is. És a hirtelen rámjövő idegrohamról sem feledkeznék meg. Sokszor szeretek inkább egyedül lenni.
2017. jún. 12. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerez magadnak barátnőket a környéken és lógj velük. Ha van rá lehetőség tanulj náluk vagy a barátnőddel, csak aludni járj haza. Viszont a rossz társaságot azért kerülném a helyedben. Az hogy apád alkoholista sok mindent nem tehetsz ellene. Én is így nőttem fel, tudom milyen. Írtad minden nap erősnek kell lenned, igen én is úgy gondolom nagyon erősnek kell lenned amíg felnősz. Mindenképpen a tanulásra koncentrálj legfőképpen valamilyen ideg nyelvet tanulj meg jól.
2017. jún. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A faluban csak olyanok vannak, akikhez inkább nem mennék...büdösek meg minden, a többiek meg túl nagyképűek vagy kollégisták...a környező falukba a közlekedés egyenlő a nullával...köszönöm a segítséget!
2017. jún. 13. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!